kio-extras - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Connecting...
ca: S'està connectant...

en: Initiating protocol...
ca: S'està inicialitzant el protocol...

en: Local Login
ca: Connexió local

en: SSH Authentication
ca: Autenticació SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
ca: Sí

en: Disconnected.
ca: Desconnectat.
