kio_sftp - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
bg: Неправилна или невалидна парола

en: Could not allocate callbacks
bg: Неуспешно разпределяне на обратни сигнали

en: Could not set log verbosity.
bg: Грешка при задаване ниво на подробност на журнала

en: Could not set log userdata.
bg: Неуспешно задаване на потребителски данни за регистрация.

en: Could not set log callback.
bg: Неуспешно задаване на обратно извикване на регистрация.

en: SFTP Login
bg: Вход в SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
bg: Въведете отговоря в полето за потребителско име.

en: Please enter your password.
bg: Въведете парола.

en: Site:
bg: Сайт:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
bg: Грешка при четене на връзка: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
bg: Грешка при създаване на нова сесия на SSH

en: Could not set a timeout.
bg: Грешка при задаване на изчакване

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
bg: Не можа да се деактивира алгоритъма на Nagle.

en: Could not set compression.
bg: Грешка при задаване ниво на компресия.

en: Could not set host.
bg: Грешка при задаване на хост.

en: Could not set port.
bg: Грешка при задаване на порт.

en: Could not set username.
bg: Грешка при задаване на потребител.

en: Could not parse the config file.
bg: Грешка при обработка на файла с настройки

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
bg: Отваряне на връзка SFTP до хост %1:%2

en: Could not get server public key type name
bg: Името на типа публичен ключ на сървъра не можа да бъде получено

en: Could not create hash from server public key
bg: Не можа да се създаде хеш от публичния ключ на сървъра

en: Could not create fingerprint for server public key
bg: Не можа да се създаде отпечатък за публичен ключ на сървъра

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
bg: Ключ за хост %1 за този сървър не бе намерен, но съществува друг тип ключ.
    Атакуващият може да промени ключа по подразбиране на сървъра, за да обърка клиента ви да мисли, че ключът не съществува.
    Моля, свържете се със системния си администратор.
     %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
bg: Промяна в самоличността на хоста

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
bg: <para>Ключът на хоста за сървъра <emphasis>%1</emphasis> се промени.</para><para>Това може да означава, че се случва DNS SPOOFING или IP адресът на хоста и неговия  ключ са се променили едновременно.</para><para>Отпечатъкът за ключ %2, изпратен от отдалечения хост, е <bcode>%3</bcode>Сигурни ли сте, че искате да продължите свързването?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
bg: Неуспех при верификацията на хоста

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
bg: <para>Автентичността на хост <emphasis>%1</emphasis> не може да бъде проверена.</para><para>Отпечатъкът на ключ %2 е: <bcode>%3</bcode>Настина ли искате да се продължи свързването?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
bg: Свързване въпреки всичко

en: Authentication failed.
bg: Идентификацията е неуспешна.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
bg: Идентификацията е неуспешна. Сървърът не изпрати начини за идентификация

en: Please enter your username and password.
bg: Въведете потребителско име и парола.

en: Incorrect username or password
bg: Неправилно потребителско име или парола

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
bg: Грешка при заявката към SFTP. Проверете дали SFTP е наличен на сървъра.

en: Could not initialize the SFTP session.
bg: Грешка при инициализиране на сесия на SFTP.

en: Successfully connected to %1
bg: Установена е връзка с %1

en: Invalid sftp context
bg: Невалиден sftp контекст

en: Could not change permissions for
    %1
bg: Неуспешна смяна на правата за достъп за
    %1
