kio-extras - en to bg translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
bg[0]: Забравяне на файл
bg[1]: Забравяне на файлове

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
bg[0]: Забравяне на местоположение
bg[1]: Забравяне на местоположения

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
bg: Премахнете избрания(те) файл(ове) или местоположение(я) от списъка с наскоро използвани в Dolphin и в менютата на Plasma. Това не премахва и не премества ресурса(ите).

en: Recent Documents
bg: Скорошни документи

en: Recent Files
bg: Скорошни файлове

en: Recent Locations
bg: Скорошни местоположения
