kio_thumbnail - en to be@latin translation catalogue (9 entries)

en: No MIME Type specified.
be@latin: Typ „MIME” nie aznačany.

en: No or invalid size specified.
be@latin: Pamier albo nie aznačany, albo aznačany niapravilna.

en: No plugin specified.
be@latin: Plugin nie aznačany.

en: Cannot load ThumbCreator %1
be@latin: Nie ŭdałosia źmiaścić u pamiać modul padhladu „%1”.

en: Cannot create thumbnail for %1
be@latin: Nie ŭdałosia stvaryć padhlad dla „%1”.

en: Failed to create a thumbnail.
be@latin: Nie ŭdałosia stvaryć padhlad.

en: Could not write image.
be@latin: Nie ŭdałosia zapisać vyjavu.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
be@latin: Nie ŭdałosia pryčapicca da kavałka supolnaj pamiaci „%1”.

en: Image is too big for the shared memory segment
be@latin: Vyjava nadta vialikaja dla kavałka supolnaj pamiaci.
