kio_fish - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
ar: يتصل...

en: Initiating protocol...
ar: يبدأ البروتوكول...

en: Local Login
ar: ولوج محلي

en: SSH Authentication
ar: استيثاق SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
ar: نعم

[ctx: @action:button]
en: No
ar: لا

en: Disconnected.
ar: غير متصل.
