keysmith - en to eo translation catalogue (63 entries)

[ctx: @info (<uri> placeholder)]
en: Optional account to add, formatted as otpauth:// URI (e.g. from a QR code)
eo: Laŭvola konto por aldoni, formatita kiel otpauth:// URI (ekz. de QR-kodo)

[ctx: @title:window]
en: Invalid account
eo: Nevalida konto

[ctx: @info:label]
en: The account you are trying to add is invalid. You can either quit the app, or continue without adding the account.
eo: La konto, kiun vi provas aldoni, estas malvalida. Vi povas aŭ forlasi la apon aŭ daŭrigi sen aldoni la konton.

[ctx: @info:label]
en: The account you are trying to add is invalid. Continue without adding the account.
eo: La konto, kiun vi provas aldoni, estas malvalida. Daŭrigu sen aldoni la konton.

[ctx: Details dialog title: %1 is the name of the account]
en: Details of account: %1
eo: Detaloj de konto: %1

en: Name:
eo: Nomo:

en: Issuer:
eo: Eldonanto:

en: Mode:
eo: Reĝimo:

en: Epoch:
eo: Epoko:

en: Time Step:
eo: Tempo Paŝo:

en: Offset:
eo: Deŝovo:

en: Token Length:
eo: Longo de ĵetono:

[ctx: Confirm dialog title: %1 is the name of the account to remove]
en: Removing account: %1
eo: Forigante konton: %1

en: <p><ul><li>Account name: %1</li><li>Account issuer: %2</li></ul></p><p>Removing this account from Keysmith will not disable two-factor authentication (2FA). Make sure you can still access your account without using Keysmith before proceeding:</p><ul><li>Make sure you have another 2FA app set up for your account, or:</li><li>Make sure you have recovery codes for your account, or:</li><li>Disable two-factor authentication on your account</li></ul>
eo: <p><ul><li>Nomo de konto: %1</li><li>Eldonanto de konto: %2</li></ul></p><p>Forigi ĉi tiun konton de Keysmith ne malŝaltos dufaktoran aŭtentigon (2FA). Certigu, ke vi ankoraŭ povas aliri vian konton sen uzi Keysmith antaŭ ol daŭrigi:</p><ul><li>Certu, ke vi havas alian 2FA-aplikaĵon agordita por via konto, aŭ:</li><li>Certiĝu, ke vi havas retrovajn kodojn por via konto, aŭ:</li><li>Malŝalti dufaktoran aŭtentigon en via konto</li></ul>

[ctx: Button confirming account removal]
en: Delete Account
eo: Forigi Konton

[ctx: Notification shown in a passive notification]
en: Token copied to clipboard!
eo: Ĵetono kopiita al tondujo!

[ctx: @label:textbox]
en: Account name:
eo: Kontonomo:

[ctx: @label:textbox]
en: Account issuer:
eo: Konto-eldonanto:

[ctx: @title:window]
en: Accounts
eo: Kontoj

[ctx: generic error shown when adding or updating an account failed]
en: Failed to update accounts
eo: Malsukcesis ĝisdatigi kontojn

[ctx: error message shown when loading accounts from storage failed]
en: Some accounts failed to load.
eo: Kelkaj kontoj malsukcesis ŝargiĝi.

en: No accounts added
eo: Neniuj kontoj aldonitaj

[ctx: @action:button add new account, shown instead of overview list when no accounts have been added yet]
en: Add Account
eo: Aldoni Konton

[ctx: @action:button add new account, shown in toolbar]
en: Add
eo: Aldoni

[ctx: @title:window]
en: Add new account
eo: Aldoni novan konton

[ctx: @action:button cancel and dismiss the add account form]
en: Cancel
eo: Nuligi

[ctx: @action:button Dismiss the error page and quit Keysmith]
en: Quit
eo: Forlasi

[ctx: @action:button]
en: Add
eo: Aldoni

[ctx: @label:chooser]
en: Account type:
eo: Tipo de konto:

[ctx: @option:radio]
en: Time-based OTP
eo: Tempbazita OTP

[ctx: @option:radio]
en: Hash-based OTP
eo: Hash-bazita OTP

en: Token secret
eo: Tokensekreto

[ctx: @label:textbox]
en: Secret key:
eo: Sekreta ŝlosilo:

[ctx: Button to reveal form for configuring additional token details]
en: Details
eo: Detaloj

[ctx: @title:group]
en: HOTP Details:
eo: HOTP-Detaloj:

[ctx: @label]
en: TOTP Details:
eo: TOTP-detaloj:

[ctx: @action:button Button to dismiss the error page]
en: Continue
eo: Daŭrigi

[ctx: @action:button Dismiss the error page and quit Keysmtih]
en: Quit
eo: Forlasi

[ctx: Button to show details of a single account]
en: Show details
eo: Montri detalojn

[ctx: Button for removal of a single account]
en: Delete account
eo: Forigi konton

[ctx: @label:textbox]
en: Counter:
eo: Nombrilo:

[ctx: @label:spinbox]
en: Token length:
eo: Longo de ĵetono:

[ctx: @option:check]
en: Add checksum digit
eo: Aldoni kontrolsumciferon

[ctx: @option:check]
en: Use custom truncation offset
eo: Uzi propran detranĉan deŝovon

[ctx: @label:spinbox]
en: Truncation offset:
eo: Detranĉa deŝovo:

[ctx: @title:window]
en: Rename account to add
eo: Alinomi konton por aldoni

[ctx: @info:label Keysmith received an account to add via URI on e.g. commandline which is already in use]
en: Another account with the same name already exists. Please correct the name or issuer for the new account.
eo: Alia konto kun la sama nomo jam ekzistas. Bonvolu korekti la nomon aŭ eldonanton por la nova konto.

[ctx: @action:button cancel and dismiss the rename account form]
en: Cancel
eo: Nuligi

en: Add
eo: Aldoni

[ctx: @title:window]
en: Password
eo: Pasvorto

en: Failed to set up your password
eo: Malsukcesis agordi vian pasvorton

en: Choose a password to protect your accounts
eo: Elektu pasvorton por protekti viajn kontojn

[ctx: @label:textbox]
en: New Password:
eo: Nova pasvorto:

[ctx: @label:textbox]
en: Verify password:
eo: Kontrolu pasvorton:

[ctx: @action:button]
en: Apply
eo: Apliki

[ctx: placeholder text if no token is available]
en: (refresh)
eo: (refreŝigi)

[ctx: @label:textbox]
en: Timer:
eo: Temporizilo:

[ctx: @label:textbox]
en: Starting at:
eo: Komencante je:

[ctx: @label:chooser]
en: Hash algorithm:
eo: Hash-algoritmo:

en: Failed to unlock your accounts
eo: Malsukcesis malŝlosi viajn kontojn

en: Please provide the password to unlock your accounts
eo: Bonvolu doni la pasvorton por malŝlosi viajn kontojn

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
eo: Pasvorto:

[ctx: @action:button]
en: Unlock
eo: Malŝlosi
