kdesu - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: KDE su daemon
tg: Раванди дохилии KDE su

en: Daemon used by kdesu
tg: Раванди дохилие, ки бо kdesu истифода мешавад

en: Copyright (c) 1999,2000 Geert Jansen
tg: Ҳуқуқи муаллиф (c) 1999, 2000 Гирт Ҷансен (Geert Jansen)

en: Geert Jansen
tg: Гирт Ҷансен (Geert Jansen)

en: Author
tg: Муаллиф
