kdesu - en to he translation catalogue (5 entries)

en: KDE su daemon
he: סוכן su ל־KDE

en: Daemon used by kdesu
he: סוכן שמשמש את kdesu

en: Copyright (c) 1999,2000 Geert Jansen
he: כל הזכויות שמורות (c) 1999‏,2000 גירט ג׳נסן

en: Geert Jansen
he: גירט ג׳נסן

en: Author
he: יוצר
