kwriteconfig - en to lv translation catalogue (203 entries)

[ctx: KConfig|]
en: Please contact your system administrator.
lv: Lūdzu, sazinieties ar savu sistēmas administratoru.

[ctx: KConfigIniBackend|]
en: Configuration file "%1" not writable.
lv: Konfigurācijas datne „%1“ nav rakstāma.

[ctx: KEMailSettings|]
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: go back|]
en: &Back
lv: &Atpakaļ

[ctx: go forward|]
en: &Forward
lv: &Uz priekšu

[ctx: home page|]
en: &Home
lv: &Mājas

[ctx: KStandardActions|]
en: &New
lv: &Jauns

[ctx: KStandardActions|]
en: Create new document
lv: Izveidot jaunu dokumentu

[ctx: KStandardActions|]
en: &Open…
lv: A&tvērt…

[ctx: KStandardActions|]
en: Open an existing document
lv: Atvērt pastāvošu dokumentu

[ctx: KStandardActions|]
en: Open &Recent
lv: Atvērt &pastāvošu

[ctx: KStandardActions|]
en: Open a document which was recently opened
lv: Atvērt dokumentu, kas jau nesen bija atvērts

[ctx: KStandardActions|]
en: &Save
lv: &Saglabāt

[ctx: KStandardActions|]
en: Save document
lv: Saglabāt dokumentu

[ctx: KStandardActions|]
en: Save &As…
lv: Saglabāt &kā…

[ctx: KStandardActions|]
en: Save document under a new name
lv: Saglabāt dokumentu ar citu nosaukumu

[ctx: KStandardActions|]
en: Re&vert
lv: At&saukt

[ctx: KStandardActions|]
en: Revert unsaved changes made to document
lv: Atsaukt nesaglabātās dokumenta izmaiņas

[ctx: KStandardActions|]
en: &Close
lv: &Aizvērt

[ctx: KStandardActions|]
en: Close document
lv: Aizvērt dokumentu

[ctx: KStandardActions|]
en: &Print…
lv: &Drukāt...

[ctx: KStandardActions|]
en: Print document
lv: Drukāt dokumentu

[ctx: KStandardActions|]
en: Print Previe&w
lv: Drukas priekš&skatījums

[ctx: KStandardActions|]
en: Show a print preview of document
lv: Rādīt, kā izskatīsies izdrukāts dokuments

[ctx: KStandardActions|]
en: &Mail…
lv: &Pasts…

[ctx: KStandardActions|]
en: Send document by mail
lv: Nosūtīt dokumentu pa pastu

[ctx: KStandardActions|]
en: &Quit
lv: &Iziet

[ctx: KStandardActions|]
en: Quit application
lv: Iziet no programmas

[ctx: KStandardActions|]
en: &Undo
lv: &Atsaukt

[ctx: KStandardActions|]
en: Undo last action
lv: Atsaukt pēdējo darbību

[ctx: KStandardActions|]
en: Re&do
lv: A&tatsaukt

[ctx: KStandardActions|]
en: Redo last undone action
lv: Atatsaukt pēdējo atsaukto darbību

[ctx: KStandardActions|]
en: Cu&t
lv: I&zgreizt

[ctx: KStandardActions|]
en: Cut selection to clipboard
lv: Izgriezt atlasi un ievietot starpliktuvē

[ctx: KStandardActions|]
en: &Copy
lv: &Kopēt

[ctx: KStandardActions|]
en: Copy selection to clipboard
lv: Kopēt atlasi uz starpliktuvi

[ctx: KStandardActions|]
en: &Paste
lv: &Ielīmēt

[ctx: KStandardActions|]
en: Paste clipboard content
lv: Ielīmēt starpliktuves saturu

[ctx: KStandardActions|]
en: C&lear
lv: N&otīrīt

[ctx: KStandardActions|]
en: Select &All
lv: Atlasīt &visu

[ctx: KStandardActions|]
en: Dese&lect
lv: &Noņemt atlasi

[ctx: KStandardActions|]
en: &Find…
lv: &Meklēt…

[ctx: KStandardActions|]
en: Find &Next
lv: Atrast &nākamo

[ctx: KStandardActions|]
en: Find Pre&vious
lv: Atrast &iepriekšējo

[ctx: KStandardActions|]
en: &Replace…
lv: &Aizvietot…

[ctx: KStandardActions|]
en: Zoom to &Actual Size
lv: Tuvināt līdz &faktiskajam izmēram

[ctx: KStandardActions|]
en: View document at its actual size
lv: Skatīt dokumentu tā faktiskajā izmērā

[ctx: KStandardActions|]
en: &Fit to Page
lv: &Ietilpināt lapu

[ctx: KStandardActions|]
en: Zoom to fit page in window
lv: Tuvināt, lai logā ietilpinātu lapu

[ctx: KStandardActions|]
en: Fit to Page &Width
lv: Ietilpināt lapu &platumā

[ctx: KStandardActions|]
en: Zoom to fit page width in window
lv: Tuvināt, lai logā ietilpinātu lapas platumu

[ctx: KStandardActions|]
en: Fit to Page &Height
lv: Ietilpināt lapas &augstumu

[ctx: KStandardActions|]
en: Zoom to fit page height in window
lv: Tuvināt, lai logā ietilpinātu lapas augstumu

[ctx: KStandardActions|]
en: Zoom &In
lv: &Tuvināt

[ctx: KStandardActions|]
en: Zoom &Out
lv: Tā&lināt

[ctx: KStandardActions|]
en: &Zoom…
lv: &Tālummaiņa…

[ctx: KStandardActions|]
en: Select zoom level
lv: Atlasīt tālummaiņas līmeni

[ctx: KStandardActions|]
en: &Refresh
lv: &Pārlādēt

[ctx: KStandardActions|]
en: Refresh document
lv: Pārlādēt dokumentu

[ctx: KStandardActions|]
en: &Up
lv: &Augšup

[ctx: KStandardActions|]
en: Go up
lv: Iet augšup

[ctx: KStandardActions|]
en: &Previous Page
lv: &Iepriekšējā lapa

[ctx: KStandardActions|]
en: Go to previous page
lv: Iet uz iepriekšējo lapu

[ctx: KStandardActions|]
en: &Next Page
lv: &Nākamā lapa

[ctx: KStandardActions|]
en: Go to next page
lv: Iet uz nākamo lapu

[ctx: KStandardActions|]
en: &Go To…
lv: &Iet uz…

[ctx: KStandardActions|]
en: &Go to Page…
lv: &Iet uz lapu…

[ctx: KStandardActions|]
en: &Go to Line…
lv: &Iet uz rindu…

[ctx: KStandardActions|]
en: &First Page
lv: &Pirmā lapa

[ctx: KStandardActions|]
en: Go to first page
lv: Iet uz pirmo lapu

[ctx: KStandardActions|]
en: &Last Page
lv: &Pēdējā lapa

[ctx: KStandardActions|]
en: Go to last page
lv: Iet uz pēdējo lapu

[ctx: KStandardActions|]
en: &Back
lv: &Atpakaļ

[ctx: KStandardActions|]
en: Go back in document
lv: Iet atpakaļ dokumentā

[ctx: KStandardActions|]
en: &Forward
lv: &Uz priekšu

[ctx: KStandardActions|]
en: Go forward in document
lv: Iet uz priekšu dokumentā

[ctx: KStandardActions|]
en: &Add Bookmark
lv: &Pievienot grāmatzīmi

[ctx: KStandardActions|]
en: &Edit Bookmarks…
lv: &Rediģēt grāmatzīmes...

[ctx: KStandardActions|]
en: &Spelling…
lv: &Pareizrakstība…

[ctx: KStandardActions|]
en: Check spelling in document
lv: Pārbaudīt dokumentā pareizrakstību

[ctx: KStandardActions|]
en: Show &Menubar
lv: Rādīt &izvēļņu joslu

[ctx: KStandardActions|]
en: Show or hide menubar
lv: Rādīt vai paslēpt izvēļņu joslu

[ctx: KStandardActions|]
en: Show &Toolbar
lv: Rādīt &rīkjoslu

[ctx: KStandardActions|]
en: Show or hide toolbar
lv: Rādīt vai slēpt rīkjoslu

[ctx: KStandardActions|]
en: Show St&atusbar
lv: Rādīt s&tatusa joslu

[ctx: KStandardActions|]
en: Show or hide statusbar
lv: Rādīt vai slēpt statusa joslu

[ctx: KStandardActions|]
en: F&ull Screen Mode
lv: Pilnekrāna &režīms

[ctx: KStandardActions|]
en: Configure Keyboard S&hortcuts…
lv: Konfigurēt &tastatūras saīsnes…

[ctx: KStandardActions|]
en: &Configure %1…
lv: &Konfigurēt „%1“…

[ctx: KStandardActions|]
en: Configure Tool&bars…
lv: Konfigurēt rīk&joslas...

[ctx: KStandardActions|]
en: Configure &Notifications…
lv: Konfigurēt &paziņojumus…

[ctx: KStandardActions|]
en: %1 &Handbook
lv: %1 &rokasgrāmata

[ctx: KStandardActions|]
en: What's &This?
lv: Kas &tas ir?

[ctx: KStandardActions|]
en: &Report Bug…
lv: &Ziņot par kļūdu...

[ctx: KStandardActions|]
en: Configure &Language…
lv: Konfigurēt &valodu…

[ctx: KStandardActions|]
en: &About %1
lv: &Par „%1“

[ctx: KStandardActions|]
en: About &KDE
lv: Par &KDE

[ctx: KStandardActions|]
en: &Delete
lv: &Dzēst

[ctx: KStandardActions|]
en: &Rename…
lv: &Pārdēvēt…

[ctx: KStandardActions|]
en: &Move to Trash
lv: Pārvietot &uz atkritni

[ctx: KStandardActions|]
en: &Donate
lv: Zie&dot

[ctx: KStandardActions|]
en: Open &Menu
lv: Atvērt &izvēlni

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Open
lv: Atvērt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: New
lv: Jauns

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Print
lv: Drukāt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Quit
lv: Iziet

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Undo
lv: Atsaukt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Redo
lv: Atatsaukt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Cut
lv: Izgriezt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Paste
lv: Ielīmēt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Paste Selection
lv: Ielīmēt atlasi

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Select All
lv: Atlasīt visu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Deselect
lv: Noņemt atlasi

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Delete Word Backwards
lv: Dzēst vārdu uz aizmuguri

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Delete Word Forward
lv: Dzēst vārdu uz priekšu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Find
lv: Atrast

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Find Next
lv: Atrast nākamo

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Find Prev
lv: Atrast iepriekšējo

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Replace
lv: Aizvietot

[ctx: KStandardShortcut|@action Go to main page]
en: Home
lv: Mājas

[ctx: KStandardShortcut|@action Beginning of document]
en: Begin
lv: Sākt

[ctx: KStandardShortcut|@action End of document]
en: End
lv: Beigt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Prior
lv: Iepriekšējais

[ctx: KStandardShortcut|@action Opposite to Prior]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Up
lv: Augšup

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Back
lv: Atpakaļ

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Forward
lv: Uz priekšu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Reload
lv: Pārlādēt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Beginning of Line
lv: Rindas sākums

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: End of Line
lv: Rindas beigas

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Go to Line
lv: Iet uz rindu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Backward Word
lv: Atpakaļ vārds

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Forward Word
lv: Uz priekšu vārds

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Add Bookmark
lv: Pievienot grāmatzīmi

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Zoom In
lv: Tuvināt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Zoom Out
lv: Tālināt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Full Screen Mode
lv: Pilnekrāna režīms

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Show Menu Bar
lv: Rādīt izvēļņu joslu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Activate Next Tab
lv: Aktivizēt jaunu cilni

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Activate Previous Tab
lv: Aktivizēt iepriekšējo cilni

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: What's This
lv: Kas tas ir

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Text Completion
lv: Teksta pabeigšana

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Previous Completion Match
lv: Iepriekšējā pabeigšanas atbilsme

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Next Completion Match
lv: Nākamā pabeigšanas atbilsme

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Substring Completion
lv: Apakšvirknes pabeigšana

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Previous Item in List
lv: Iepriekšējais vienums sarakstā

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Next Item in List
lv: Nākamais vienums sarakstā

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Open Recent
lv: Atvērt neseno

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Save As
lv: Saglabāt kā

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Revert
lv: Atsaukt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Print Preview
lv: Drukas priekšiestatījums

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Mail
lv: Pasts

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Clear
lv: Notīrīt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Zoom to Actual Size
lv: Tuvināt līdz faktiskajam izmēram

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Fit To Page
lv: Ietilpināt lapu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Fit To Width
lv: Ietilpināt platumā

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Fit To Height
lv: Ietilpināt augstumā

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Zoom
lv: Tālummaiņa

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Goto
lv: Iet uz

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Goto Page
lv: Iet uz lapu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Document Back
lv: Dokuments atpakaļ

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Document Forward
lv: Dokuments uz priekšu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Edit Bookmarks
lv: Rediģēt grāmatzīmes

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Spelling
lv: Pareizrakstība

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Show Toolbar
lv: Rādīt rīkjoslu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Show Statusbar
lv: Rādīt statusa joslu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Key Bindings
lv: Tastatūras saīsinājumi

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Configure Application
lv: Konfigurēt programmu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Configure Toolbars
lv: Konfigurēt rīkjoslas

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Configure Notifications
lv: Konfigurēt paziņojumus

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Report Bug
lv: Ziņot par kļūdu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Configure Language…
lv: Konfigurēt valodu…

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: About Application
lv: Par programmu

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: About KDE
lv: Par KDE

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Rename
lv: Pārdēvēt

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz atkritni

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Donate
lv: Ziedot

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Show/Hide Hidden Files
lv: Rādīt/slēpt slēptas datnes

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Create Folder
lv: Izveidot mapi

[ctx: KStandardShortcut|@action referring to the menu bar or a hamburger menu]
en: Open Main Menu
lv: Atvērt galveno izvēlni

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Open Context Menu
lv: Atvērt konteksta izvēlni

[ctx: main|]
en: KDE Tool for updating user configuration files
lv: KDE rīkos lietotāja konfigurācijas datņu atjaunināšanai

[ctx: main|]
en: Keep output results from scripts
lv: Paturēt skriptu izvades rezultātus

[ctx: main|]
en: For unit tests only: do not write the done entries, so that with every re-run, the scripts are executed again
lv: Tikai vienību testiem: nerakstīt pabeigtos ierakstus, lai ar katru atkārtotu palaišanu, skripti tiktu izpildīti no jauna

[ctx: main|]
en: Check whether config file itself requires updating
lv: Pārbaudīt, vai konfigurācijas datnei pašai nepieciešams atjauninājums

[ctx: main|]
en: File(s) to read update instructions from
lv: Datne(-es), no kura(-ām) nolasīt atjauninājuma instrukcijas

[ctx: main|]
en: Directory to generate files in [.]
lv: Mape, kurā ģenerēt datnes [.]

[ctx: main|]
en: directory
lv: mape

[ctx: main|]
en: Display software license.
lv: Parādīt programmatūras licenci.

[ctx: main|]
en: Use <file> instead of global config
lv: Lietot <file> globālās konfigurācijas vietā

[ctx: main|]
en: Group to look in. Use "<default>" for the root group, or use repeatedly for nested groups.
lv: Grupa, kurā ielūkoties. Izmantojiet „<default>“ saknes grupai vai izmantojiet atkārtoti iegultām grupām.

[ctx: main|]
en: Key to look for
lv: Meklējamā atslēga

[ctx: main|]
en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

[ctx: main|]
en: Type of variable
lv: Mainīgā tips

[ctx: main|]
en: Group name cannot be empty, use "<default>" for the root group
lv: Grupas nosaukums nevar būt tukšs. Saknes grupai izmantojiet „<default>“.

[ctx: main|]
en: Type of variable. Use "bool" for a boolean, otherwise it is treated as a string
lv: Mainīgā tips. Lietojiet „bool“ loģiskajiem mainīgajiem, citādi tie tiek uztverti kā rindiņas mainīgie

[ctx: main|]
en: Delete the designated key if enabled
lv: Ja ieslēgts dzēst paredzēto atslēgu

[ctx: main|]
en: The value to write. Mandatory, on a shell use '' for empty
lv: Vērtība, ko rakstīt. Obligāta, čaulā izmantojiet '', ja vajag tukšu vērtību.
