kcmutils - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: The module %1 is disabled.
ast: Desactivóse'l módulu «%1»

en: The module has been disabled by the system administrator.
ast: L'alministrador del sistema desactivó'l módulu.

en: Error loading QML file.
ast: Hebo un error al cargar el ficheru QML.

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
ast: La configuración del módulu actual camudó.
    ¿Quies aplicar los cambeos o escartalos?

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
ast: Configurar…

en: No matches
ast: Nun hai nenguna coincidencia

en: No plugins found
ast: Nun s'atopó nengún plugin

en: License:
ast: Llicencia:

en: Credits
ast: Creitos

en: Translators
ast: Traductores

en: No items found
ast: Nun s'atopó nengún elementu

en: Could not find resource '%1'
ast: Nun se pudo atopar el recursu «%1»
