kclock - en to sl translation catalogue (119 entries)

en: Select opened page
sl: Izberi odprto stran

en: Set alarms and timers, use a stopwatch, and manage world clocks
sl: Nastavi alarme in časomerilnike, uporabi štoparico in upravljaj svetovne ure

en: © 2020-2024 KDE Community
sl: © 2020-2024 skupnost KDE

en: Days to repeat:
sl: Dni ponavljanja:

en: Select Days to Repeat
sl: Izberi dni ponavljanja

en: Alarm Name (optional):
sl: Ime alarma (neobvezno):

en: Wake Up
sl: Zbudi se

en: Ring Duration:
sl: Dolžina zvonjenja:

en: None
sl: Nič

en: 1 minute
sl: 1 minuta

en: %1 minutes
sl: %1 minut

en: Select Ring Duration
sl: Izberi dolžino zvonjenja

en: 2 minutes
sl: 2 minuti

en: 5 minutes
sl: 5 minut

en: 10 minutes
sl: 10 minut

en: 15 minutes
sl: 15 minut

en: 30 minutes
sl: 30 minut

en: 1 hour
sl: 1 ura

en: Snooze Length:
sl: Dolžina dremeža:

en: Select Snooze Length
sl: Izberi dolžino dremeža

en: Ring Sound:
sl: Zvok opozorila:

en: Default Sound
sl: Privzeti zvok

en: Alarm
sl: Budilka

[ctx: Edit alarm page title]
en: Editing %1
sl: Urejam %1

en: New Alarm
sl: Nov alarm

en: Done
sl: Narejeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Snoozed %1 minute | Snoozed %1 minutes
sl[0]: Dremež %1 minuta
sl[1]: Dremež %1 minuti
sl[2]: Dremež %1 minute
sl[3]: Dremež %1 minut

[ctx: @action:button]
en: Delete
sl: Izbriši

en: Alarms
sl: Alarmi

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have alarm functionality.
sl: Demona za clock ni bilo mogoče najti. Zaženite kclockd, da bi imeli zmožnost alarma.

en: No alarms configured
sl: Ni nastavljenih alarmov

en: Add alarm
sl: Dodaj alarm

en: Deleted %1
sl: Zbrisano %1

en: Alarm is ringing
sl: Alarm zvoni

en: Snooze
sl: Dremež

en: Dismiss
sl: Odpusti

en: Select Alarm Sound
sl: Izberi zvok zvonjenja

en: Select from files…
sl: Izberi iz datotek…

en: Default
sl: Privzeto

en: Choose an audio
sl: Izberi zvok

en: Audio files (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)
sl: Zvočne datoteke (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)

en: All files (*)
sl: Vse datoteke (*)

en: Time
sl: Čas

en: Timers
sl: Merilniki časa

en: Stopwatch
sl: Štoparica

en: Only once
sl: Samo enkrat

en: Everyday
sl: Vsak dan

en: Weekdays
sl: Ob delavnikih

en: Mon,
sl: Pon,

en: Tue,
sl: Tor,

en: Wed,
sl: Sre,

en: Thu,
sl: Čet,

en: Fri,
sl: Pet,

en: Sat,
sl: Sob,

en: Sun,
sl: Ned,

en: AM
sl: dop.

en: PM
sl: pop.

en: Time Format
sl: Oblika časa

en: Use System Default
sl: Uporabi sistemsko obliko

en: 12 Hour Time
sl: 12 urni čas

en: 24 Hour Time
sl: 24 urni čas

en: About Clock
sl: O programu Clock

en: About KDE
sl: O KDE

en: Reset
sl: Ponovno nastavi

en: Pause
sl: Premor

en: Resume
sl: Nadaljuj

en: Start
sl: Začetek

en: Lap
sl: Krog

en: Lap Time
sl: Vmesni čas

en: Total
sl: Skupaj

en: No locations found
sl: Ni najdenih lokacij

en: Add Location
sl: Dodaj lokacijo

en: Add
sl: Dodaj

en: <b>Duration:</b>
sl: <b>Trajanje:</b>

en: hours
sl: ur

en: minutes
sl: minut

en: seconds
sl: sekund

en: <b>Label:</b>
sl: <b>Oznaka:</b>

en: Timer
sl: Odštevalnik časa

en: <b>Command at timeout:</b>
sl: <b>Ukaz ob poteku časa:</b>

en: optional
sl: neobvezno

en: Hide Presets
sl: Skrij prednastavitve

en: Show Presets
sl: Prikaži prednastavitve

en: Toggle Delete
sl: Preklopi brisanje

en: Create timer
sl: Ustvari merilnik časa

en: Save As Preset
sl: Shrani kot prednastavitev

[ctx: @info:tooltip]
en: Loop timer
sl: Časomerilnik v zanki

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause
sl: Premor

[ctx: @info:tooltip]
en: Start
sl: Začetek

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset
sl: Ponovno nastavi

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
sl: Zbriši

en: New Timer
sl: Novi merilnik časa

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have timer functionality.
sl: Demona clock ni bilo mogoče najti. Zaženite kclockd, da bi imeli zmožnost merilnika časa.

en: No timers configured
sl: Ni nastavljenih merilnikov časa

en: Add timer
sl: Dodaj merilnik časa

en: New timer
sl: Nov merilnik časa

en: Delete
sl: Zbriši

en: Loop Timer
sl: Časomerilnik v zanki

en: Timer has finished
sl: Merilnik časa je končal

en: %1 has completed.
sl: %1 je končal.

en: The timer has completed.
sl: Merilnik časa je končal.

en: %1 hour and 30 minutes ahead
sl: %1 ura in 30 minut naprej

en: %1 hours and 30 minutes ahead
sl: %1 ur in 30 minut naprej

en: %1 hour ahead
sl: %1 ura naprej

en: %1 hours ahead
sl: %1 ur naprej

en: %1 hour and 30 minutes behind
sl: %1 ura in 30 minut nazaj

en: %1 hours and 30 minutes behind
sl: %1 ur in 30 minut nazaj

en: %1 hour behind
sl: %1 ura nazaj

en: %1 hours behind
sl: %1 ur nazaj

en: Local time
sl: Lokalni čas

en: %1 day | %1 days
sl[0]: %1 dan
sl[1]: %1 dneva
sl[2]: %1 dnevi
sl[3]: %1 dni

en:  and
sl:  in

en: %1 hour | %1 hours
sl[0]: %1 ura
sl[1]: %1 uri
sl[2]: %1 ure
sl[3]: %1 ur

en: %1 minute | %1 minutes
sl[0]: %1 minuta
sl[1]: %1 minuti
sl[2]: %1 minute
sl[3]: %1 minut

en: Alarm will ring in under a minute
sl: Alarm bo zazvonil prej kot v minuti

en: Alarm will ring in %1
sl: Alarm bo zazvonil po %1
