kclock - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Alarm
pa: ਅਲਾਰਮ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Dismiss
pa: ਖ਼ਾਰਜ ਕਰੋ

en: Snooze
pa: ਟਾਲੋ

[ctx: @info]
en: Alarm: <shortcut>%1 %2</shortcut>
pa: ਅਲਾਰਮ: <shortcut>%1 %2</shortcut>

en: Don't use PowerDevil for alarms if it is available
pa: ਜੇ ਉਪਲੱਬਧ ਹੈ ਤਾਂ ਆਲਰਮਾਂ ਲਈ ਪਾਵਰ-ਡਿਵੇਲ ਨਾ ਵਰਤੋਂ

en: © 2020-2022 KDE Community
pa: © 2020-2022 KDE ਕਮਿਊਨਟੀ

en: Devin Lin
pa: ਡੇਵਿਨ ਲਿਨ

en: Han Young
pa: ਹਾਂ ਯੰਗ

en: Timer complete
pa: ਟਾਈਮਰ ਪੂਰਾ

en: Your timer %1 has finished!
pa: ਤੁਹਾਡਾ %1 ਟਾਈਮਰ ਪੂਰਾ ਹੋਇਆ!

en: Allow the clock process to be in the background and launched on startup.
pa: ਘੜੀ ਨੂੰ ਬੈਕਗਰਾਊਂਡ ਵਿੱਚ ਕੰਮ ਕਰਨ ਅਤੇ ਸ਼ੁਰੂ ਵੇਲੇ ਚਲਾਉਣ ਦੀ ਇਜਾਜ਼ਤ ਦਿਓ।
