kclock - en to nl translation catalogue (113 entries)

en: Select opened page
nl: Geopende pagina selecteren

en: Set alarms and timers, use a stopwatch, and manage world clocks
nl: Zet alarmen en timers, gebruik een stopwatch en beheer wereldklokken

en: © 2020-2024 KDE Community
nl: © 2020-2024 KDE gemeenschap

en: Days to repeat:
nl: Te herhalen dagen:

en: Select Days to Repeat
nl: Te herhalen dagen selecteren

en: Alarm Name (optional):
nl: Alarmnaam (optioneel):

en: Wake Up
nl: Ontwaken

en: Ring Duration:
nl: Duur van ring:

en: None
nl: Geen

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: %1 minutes
nl: %1 minuten

en: Select Ring Duration
nl: Duur geluidssignaal selecteren

en: 2 minutes
nl: 2 minuten

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Snooze Length:
nl: Lengte van dutten:

en: Select Snooze Length
nl: Lengte van dutten selecteren

en: Ring Sound:
nl: Geluidssignaal:

en: Default Sound
nl: Standaard geluid

[ctx: Edit alarm page title]
en: Editing %1
nl: %1 wordt bewerkt

en: New Alarm
nl: Nieuw alarm

en: Done
nl: Gereed

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Snoozed %1 minute | Snoozed %1 minutes
nl[0]: %1 minuut dommelen
nl[1]: %1 minuten dommelen

[ctx: @action:button]
en: Delete
nl: Verwijderen

en: Alarms
nl: Alarmen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have alarm functionality.
nl: De klokdaemon is niet gevonden. Start kclockd om het alarm te laten functioneren.

en: No alarms configured
nl: Geen alarmen geconfigureerd

en: Add alarm
nl: Alarm toevoegen

en: Deleted %1
nl: Verwijderd %1

en: Alarm is ringing
nl: Alarm geeft geluidssignaal

en: Snooze
nl: Indutten

en: Dismiss
nl: Afwijzen

en: Select Alarm Sound
nl: Geluidssignaal selecteren

en: Select from files…
nl: Uit bestanden selecteren…

en: Default
nl: Standaard

en: Choose an audio
nl: Kies een audiobestand

en: Audio files (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)
nl: Audio-bestanden (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)

en: All files (*)
nl: Alle bestanden (*)

en: Time
nl: Tijd

en: Only once
nl: Slechts één keer

en: Everyday
nl: Elke dag

en: Weekdays
nl: Weekdagen

en: Mon,
nl: ma,

en: Tue,
nl: di,

en: Wed,
nl: wo,

en: Thu,
nl: do,

en: Fri,
nl: vr,

en: Sat,
nl: za,

en: Sun,
nl: zo,

en: Clock
nl: Klok

en: Time Format
nl: Tijdopmaak

en: Use System Default
nl: Systeemstandaard gebruiken

en: 12 Hour Time
nl: 12 uurs tijdsaanduiding

en: 24 Hour Time
nl: 24 uurs tijdsaanduiding

en: About Clock
nl: Info over Clock

en: About KDE
nl: Info over KDE

en: Reset
nl: Resetten

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Resume
nl: Hervatten

en: Start
nl: Starten

en: Lap
nl: Ronde

en: Lap Time
nl: Rondetijd

en: Total
nl: Totaal

en: No locations found
nl: Geen locaties gevonden

en: Add Location
nl: Locatie toevoegen

en: Add
nl: Toevoegen

en: <b>Duration:</b>
nl: <b>Tijdsduur:</b>

en: hours
nl: uren

en: minutes
nl: minuten

en: seconds
nl: seconden

en: <b>Command at timeout:</b>
nl: <b>Commando bij tijdslimiet:</b>

en: optional
nl: optioneel

en: Hide Presets
nl: Voorinstellingen verbergen

en: Show Presets
nl: Voorinstellingen tonen

en: Toggle Delete
nl: Verwijderen omschakelen

en: Create timer
nl: Timer aanmaken

en: Save As Preset
nl: Als voorinstelling opslaan

[ctx: @info:tooltip]
en: Loop timer
nl: Timer in lus

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause
nl: Pauzeren

[ctx: @info:tooltip]
en: Start
nl: Starten

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset
nl: Resetten

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
nl: Verwijderen

en: New Timer
nl: Nieuwe timer

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have timer functionality.
nl: De klokdaemon is niet gevonden. Start kclockd om de timer te laten functioneren.

en: No timers configured
nl: Geen timers geconfigureerd

en: Add timer
nl: Timer toevoegen

en: New timer
nl: Nieuwe timer

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Loop Timer
nl: Timer in lus

en: Timer has finished
nl: Timer is geëindigd

en: %1 has completed.
nl: %1 is voltooid.

en: The timer has completed.
nl: De timer is afgelopen.

en: %1 hour and 30 minutes ahead
nl: nog %1 uur en 30 minuten te gaan

en: %1 hours and 30 minutes ahead
nl: nog %1 uren en 30 minuten te gaan

en: %1 hour ahead
nl: nog %1 uur

en: %1 hours ahead
nl: nog %1 uren te gaan

en: %1 hour and 30 minutes behind
nl: achter %1 uur en 30 minuten

en: %1 hours and 30 minutes behind
nl: achter %1 uren en 30 minuten

en: %1 hour behind
nl: achter %1 uur

en: %1 hours behind
nl: achter %1 uren

en: Local time
nl: Lokale tijd

en: %1 day | %1 days
nl[0]: %1 dag
nl[1]: %1 dagen

en:  and
nl:  en

en: %1 hour | %1 hours
nl[0]: %1 uur
nl[1]: %1 uren

en: %1 minute | %1 minutes
nl[0]: %1 minuut
nl[1]: %1 minuten

en: Alarm will ring in under a minute
nl: Alarm zal afgaan binnen een minuut

en: Alarm will ring in %1
nl: Alarm zal afgaan na %1
