kclock - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Alarm
lv: Signāls

en: View
lv: Skatīt

en: Dismiss
lv: Noraidīt

en: Snooze
lv: Atlikt

[ctx: @info]
en: Alarm: <shortcut>%1 %2</shortcut>
lv: Signāls:<shortcut>%1 %2</shortcut>

en: Don't use PowerDevil for alarms if it is available
lv: Neizmantot „PowerDevil“ signālam, ja tas ir pieejams

en: © 2020-2022 KDE Community
lv: © 2020–2022 KDE kopiena

en: Timer complete
lv: Taimera laiks ir beidzies

en: Your timer %1 has finished!
lv: Tava taimera „%1“ laiks ir beidzies!

en: Allow the clock process to be in the background and launched on startup.
lv: Atļaut pulksteņa procesiem darboties fonā un palaist, ierīci ieslēdzot.
