kclock - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Alarm
eo: Alarmo

en: View
eo: Vido

en: Dismiss
eo: Forĵeti

en: Snooze
eo: Postdormi

[ctx: @info]
en: Alarm: <shortcut>%1 %2</shortcut>
eo: Alarmo: <shortcut>%1 %2</shortcut>

en: Don't use PowerDevil for alarms if it is available
eo: Ne uzu PowerDevil por alarmoj se ĝi disponeblas

en: © 2020-2022 KDE Community
eo: © 2020-2022 KDE-Komunumo

en: Timer complete
eo: Tempigilo kompleta

en: Your timer %1 has finished!
eo: Via tempigilo %1 finiĝis!

en: Allow the clock process to be in the background and launched on startup.
eo: Permesi la horloĝan procezon esti en la fono kaj lanĉita dum ekfunkciigo.
