kalk - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Calculator
hi: गणक

en: History
hi: इतिहास

en: Clear history
hi: इतिहास साफ करें

en: History is empty
hi: इतिहास खाली है

en: About
hi: परिचय

en: Binary Calculator
hi: बाइनरी गणक
