elisa - en to lv translation catalogue (288 entries)

[ctx: @item:intable]
en: Various Artists
lv: Dažādi izpildītāji

[ctx: @item:intable]
en: Radio Stations
lv: Radiostacijas

[ctx: @action]
en: Toggle Playlist
lv: Ieslēgt/izslēgt repertuāru

[ctx: @action]
en: Seek forward 10 seconds
lv: Iet 10 sekundes uz priekšu

[ctx: @action]
en: Scrub backwards 10 seconds
lv: Iet 10 sekundes atpakaļ

[ctx: @action]
en: Go to next track
lv: Iet uz nākamo celiņu

[ctx: @action]
en: Go to previous track
lv: Iet uz iepriekšējo celiņu

[ctx: @action]
en: Play/pause
lv: Atskaņot/pauzēt

[ctx: @action]
en: Toggle Party Mode
lv: Ieslēgt/izslēgt ballītes režīmu

[ctx: @info]
en: A Simple Music Player made with love by the KDE community
lv: Vienkāršs mūzikas atskaņotājs, ko ar mīlestību veidojusi KDE kopiena

[ctx: @info]
en: (c) 2015-2020, Elisa contributors
lv: (c) 2015—2020, „Elisa“ veidotāji

[ctx: @label]
en: Creator
lv: Veidotājs

[ctx: @label]
en: Author
lv: Autors

[ctx: @label]
en: Concept and design work
lv: Idejas un dizains

[ctx: @label]
en: Localization support
lv: Lokalizācijas atbalsts

[ctx: @label]
en: Right to left support in interface
lv: Lasīšanas virziena no labās uz kreiso atbalsts saskarnē

[ctx: @label]
en: Various improvements to the interface
lv: Dažādi saskarnes uzlabojumi

[ctx: @label]
en: Support for online radios
lv: Interneta radio atbalsts

[ctx: @info:status Error message when track URL is invalid]
en: Invalid URL.
lv: Nederīgs URL.

[ctx: @info:status Error message when track title is empty]
en: Empty title.
lv: Tukšs nosaukums.

[ctx: @label musical artist]
en: Artist
lv: Izpildītājs

[ctx: @label musical album]
en: Album
lv: Albums

[ctx: @label song title]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @label song length]
en: Length
lv: Ilgums

[ctx: @label as in 'Created by: Joe']
en: Created by
lv: Izveidoja

[ctx: @label as in 'a person who edits']
en: Editor
lv: Redaktors

[ctx: @label]
en: Version
lv: Versija

[ctx: @label:textbox Track title for track metadata view]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @label:textbox Track artist for track metadata view]
en: Artist
lv: Izpildītājs

[ctx: @label:textbox Album name for track metadata view]
en: Album
lv: Albums

[ctx: @label:textbox Album artist for track metadata view]
en: Album Artist
lv: Albuma izpildītājs

[ctx: @label:textbox Track number for track metadata view]
en: Track Number
lv: Celiņa numurs

[ctx: @label:textbox Disc number for track metadata view]
en: Disc Number
lv: Diska numurs

[ctx: @label:textbox Rating label for information panel]
en: Rating
lv: Vērtējums

[ctx: @label:textbox Genre label for track metadata view]
en: Genre
lv: Žanrs

[ctx: @label:textbox Lyricist label for track metadata view]
en: Lyricist
lv: Vārdu autors

[ctx: @label:textbox Composer name for track metadata view]
en: Composer
lv: Komponists

[ctx: @label:textbox Comment label for track metadata view]
en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: @label:textbox Year label for track metadata view]
en: Year
lv: Gads

[ctx: @label:textbox Channels label for track metadata view]
en: Channels
lv: Kanāli

[ctx: @label:textbox Bit rate label for track metadata view]
en: Bit Rate
lv: Bitu ātrums

[ctx: @label:textbox Sample Rate label for track metadata view]
en: Sample Rate
lv: Diskretizācijas ātrums

[ctx: @label:textbox Lyrics label for track metadata view]
en: Lyrics
lv: Dziesmas vārdi

[ctx: @label:textbox Duration label for track metadata view]
en: Duration
lv: Ilgums

[ctx: @label:textbox Last play date label for track metadata view]
en: Last played
lv: Pēdējais atskaņojums

[ctx: @label:textbox First play date label for track metadata view]
en: First played
lv: Pirmais atskaņojums

[ctx: @label:textbox Play counter label for track metadata view]
en: Play count
lv: Atskaņojumu skaits

[ctx: @label:textbox Radio HTTP address for radio metadata view]
en: Stream Http Address
lv: Straumē HTTP adresi

[ctx: @label:textbox Image address for radio metadata view]
en: Image Address
lv: Attēla adrese

[ctx: @title:window Title of the view of all albums]
en: Albums
lv: Albumi

[ctx: @title:window Title of the view of all genres]
en: Genres
lv: Žanri

[ctx: @title:window Title of the view of all artists]
en: Artists
lv: Izpildītāji

[ctx: @info:status explanation for sleep inhibit during play of music]
en: Playing music
lv: Atskaņo mūziku

[ctx: @info:status explanation for sleep inhibit during play of music]
en: Playing music
lv: Atskaņo mūziku

[ctx: @action:button]
en: Play now, replacing current playlist
lv: Atskaņot, aizvietojot pašreizējo repertuāru

[ctx: @action:button]
en: Play next
lv: Atskaņot nākamo

[ctx: @action:button]
en: Add to playlist
lv: Pievienot repertuāram

[ctx: @action:button Show the file for this song in the file manager]
en: Show in folder
lv: Parādīt mapē

[ctx: @action:button]
en: Options
lv: Iespējas

[ctx: @info:placeholder]
en: No matches
lv: Nav atbilstību

[ctx: @info:placeholder]
en: Nothing to display
lv: Nav, ko parādīt

[ctx: @title:menu]
en: Application Menu
lv: Programmas izvēlne

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit Full Screen
lv: Iziet no pilnekrāna režīma

[ctx: @action:inmenu]
en: Enter Full Screen
lv: Ieslēgt pilnekrāna režīmu

[ctx: @action:inmenu]
en: Scan for New Music
lv: Skenēt mūzikas mapes

[ctx: @action:inmenu]
en: Reset Database and Re-Scan Everything
lv: Atiestatīt datubāzi un visu skenēt no jauna

[ctx: @action:inmenu this has child menu items]
en: Color Scheme
lv: Krāsu shēma

[ctx: @title:window]
en: Configure
lv: Pārvaldīt

[ctx: @title:window Title of the context view related to the currently playing track]
en: Now Playing
lv: Šobrīd skan

[ctx: @action:button]
en: Open sidebar
lv: Atvērt sānu joslu

[ctx: @option:radio One of the 'now playing' views]
en: Metadata
lv: Metadati

[ctx: @option:radio One of the 'now playing' views]
en: Lyrics
lv: Dziesmu vārdi

[ctx: @action:button]
en: Show Playlist
lv: Parādīt repertuāru

[ctx: @info:placeholder]
en: No lyrics found
lv: Dziesmas vārdi nav atrasti

[ctx: @info:placeholder]
en: Nothing playing
lv: Neko neatskaņo

[ctx: @action:button]
en: Show In Folder
lv: Parādīt mapē

[ctx: @label]
en: Duration
lv: Ilgums

[ctx: @label]
en: Loading failed
lv: Ielādēšana neizdevās

[ctx: @action:button]
en: Retry
lv: Atkārtot

[ctx: @label]
en: Playlist cleared
lv: Izveidots repertuārs

[ctx: @action:button]
en: Undo
lv: Atsaukt

[ctx: @action:button]
en: Show playlist drawer
lv: Rādīt repertuāra atvilktni

[ctx: @action:button]
en: Hide playlist drawer
lv: Paslēpt repertuāra atvilktni

[ctx: @info:status]
en: Could not load some files. Elisa can only open audio and playlist files.
lv: Atsevišķas datnes ielādēt neizdevās. „Elisa“ var atvērt tikai audio un repertuāru (skaņdarbu sarakstu) datnes.

[ctx: @option file type (mime type) for m3u, m3u8 playlist file formats; do not translate *.m3u*]
en: m3u8, m3u Playlist File (*.m3u*)
lv: m3u8, m3u repertuāra datne (*.m3u*)

[ctx: @option file type (mime type) for pls playlist file formats; do not translate *.pls]
en: pls Playlist File (*.pls)
lv: pls repertuāra datne (*.pls)

[ctx: @option file type (mime type) for m3u, m3u8 and pls playlist file formats; do not translate *.m3u8 *.m3u *.pls]
en: m3u8, m3u, pls Playlist File (*.m3u8 *.m3u *.pls)
lv: m3u8, m3u, pls repertuāra datne (*.m3u8 *.m3u *.pls)

[ctx: @label]
en: Saving failed
lv: Saglabāšana neizdevās

[ctx: @action:button]
en: Exit Full Screen
lv: Iziet no pilnekrāna režīma

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Exit party mode
lv: Iziet no ballītes režīma

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Enter party mode
lv: Ieiet ballītes režīmā

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Skip backward
lv: Iet atpakaļ

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip Pause any media that is playing]
en: Pause
lv: Pauzēt

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip Start playing media]
en: Play
lv: Atskaņot

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip skip forward in playlists]
en: Skip forward
lv: Iet uz priekšu

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Unmute
lv: Atjaunot skaņu

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Mute
lv: Apklusināt

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: No shuffle
lv: Šobrīd: bez jaukšanas

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Shuffle tracks
lv: Šobrīd: jauc celiņus

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Shuffle albums
lv: Šobrīd: jauc albumus

[ctx: @action:inmenu]
en: Track
lv: Celiņu

[ctx: @action:inmenu]
en: Album
lv: Albumu

[ctx: @action:inmenu]
en: None
lv: Nevienu

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Don't repeat tracks
lv: Šobrīd: neatkārto celiņus

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Repeat current track
lv: Šobrīd: atkārto šo celiņu

[ctx: @info:tooltip]
en: Current: Repeat all tracks in playlist
lv: Šobrīd: atkārto visus celiņus repertuārā

[ctx: @action:inmenu]
en: Playlist
lv: Repertuārs

[ctx: @action:inmenu]
en: One
lv: Vienu

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip]
en: Application menu
lv: Programmas izvēlne

[ctx: @title:window Title of the view of the playlist; keep this string as short as possible because horizontal space is quite scarce]
en: Playlist
lv: Repertuārs

[ctx: @action:button]
en: Show Current
lv: Parādīt pašreizējo

[ctx: @action:button Remove all tracks from play list]
en: Clear All
lv: Notīrīt visu

[ctx: @action:button Save a playlist file]
en: Save…
lv: Saglabāt…

[ctx: @action:button Load a playlist file]
en: Load…
lv: Ielādēt…

[ctx: @info]
en: Failed to load some tracks. Make sure that they have not been removed or renamed.
lv: Neizdevās ielādēt atsevišķus celiņus. Iespējams, tie ir noņemti vai pārsaukti.

[ctx: @action:button]
en: Edit Playlist File
lv: Rediģēt repertuāra datni

[ctx: @info:placeholder]
en: Playlist is empty
lv: Repertuārs ir tukšs

[ctx: @info:usagetip]
en: Add some songs to get started. You can browse your music using the views on the left.
lv: Sāciet ar skaņdarbu pievienošanu. Varat pārlūkot mūziku, izmantojot kreisajā pusē redzamos.

[ctx: @info:placeholder]
en: Your playlist is empty.
lv: Jūsu repertuārs ir tukšs.

[ctx: @info:status %2 is always bigger than 1]
en: %1/%2 tracks remaining | %1/%2 tracks remaining
lv[0]: Atlicis %1 celiņš no %2
lv[1]: Atlikuši %1 celiņi no %2
lv[2]: Atlikuši %1 celiņi no %2

[ctx: @info:status %1 and %2 are formatted like hh:mm:ss or mm:ss]
en: %1 remaining, %2 total
lv: %1 atlikuši, %2 kopā

[ctx: @info:status %1 and %2 are formatted like hh:mm:ss or mm:ss]
en: %1/%2 remaining
lv: Atlicis %1/%2

[ctx: @info:status %2 is always bigger than 1]
en: %1/%2 tracks | %1/%2 tracks
lv[0]: %1/%2 celiņi
lv[1]: %1/%2 celiņi
lv[2]: %1/%2 celiņi

[ctx: @info:status %1 is the total number of tracks of the playlist]
en: %1 track | %1 tracks
lv[0]: %1 celiņš
lv[1]: %1 celiņi
lv[2]: %1 celiņu

[ctx: @info:status %1 is the translation of tracks, %2 is the translation of total radios]
en: %1, %2 total
lv: %1, %2 kopā

[ctx: @info:status %1 is the total tracks of the playlist. %2 is the total duration formatted like hh:mm:ss or mm:ss]
en: %1 track, %2 total | %1 tracks, %2 total
lv[0]: %1 celiņš, %2 kopā
lv[1]: %1 celiņi, %2 kopā
lv[2]: %1 celiņu, %2 kopā

[ctx: @info:status %1 is the remaining duration of the playlist. It is formatted like hh:mm:ss or mm:ss]
en: 1 track, %1min remaining
lv: 1 celiņš, %1 min atlicis

[ctx: @action:button]
en: Un-mark this song as a favorite
lv: Noņemt skaņdarbu no iecienītajiem

[ctx: @action:button]
en: Mark this song as a favorite
lv: Pievienot skaņdarbu pie iecienītajiem

[ctx: @action:button remove a metadata tag]
en: Remove this tag
lv: Noņemt šo birku

[ctx: @title:window]
en: Warning
lv: Uzmanību

[ctx: @label]
en: Data is not valid. %1
lv: Dati nav derīgi. %1

[ctx: @label:listbox]
en: Add new tag:
lv: Pievienot jaunu birku:

[ctx: @title:window]
en: Create a Radio
lv: Pievienot radiostaciju

[ctx: @title:window]
en: View details
lv: Skatīt informāciju

[ctx: @action:button]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @action:button]
en: Modify
lv: Mainīt

[ctx: @action:button]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @action:button]
en: Skip Backward
lv: Iet atpakaļ

[ctx: @action:button Pause any media that is playing]
en: Pause
lv: Pauzēt

[ctx: @action:button Start playing media]
en: Play
lv: Atskaņot

[ctx: @action:button]
en: Skip Forward
lv: Iet uz priekšu

[ctx: @action:button]
en: Track Options
lv: Celiņa iespējas

[ctx: @action:button]
en: Radio Options
lv: Radio opcijas

[ctx: @action:button Show track metadata]
en: View details
lv: Skatīt informāciju

[ctx: @action:button]
en: Remove from queue
lv: Izņemt no rindas

[ctx: @title:window]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: @action:button]
en: Minimize Player
lv: Minimizēt atskaņotāju

[ctx: @action:button show track information]
en: Show Info
lv: Parādīt informāciju

[ctx: @action:button]
en: Change Volume
lv: Mainīt skaļumu

[ctx: @title:menu]
en: File
lv: Datne

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Playlist…
lv: Saglabāt repertuāru…

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Playlist…
lv: Atvērt repertuāru…

[ctx: @title:menu]
en: View
lv: Skatīt

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle Party Mode
lv: Ieslēgt/izslēgt ballītes režīmu

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Playlist
lv: Paslēpt repertuāru

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Playlist
lv: Parādīt repertuāru

[ctx: @title:menu]
en: Controls
lv: Vadība

[ctx: @action:inmenu]
en: Pause
lv: Pauzēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Play
lv: Atskaņot

[ctx: @action:inmenu]
en: Stop
lv: Apturēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Increase Volume
lv: Palielināt skaļumu

[ctx: @action:inmenu]
en: Decrease Volume
lv: Samazināt skaļumu

[ctx: @title:menu]
en: Shuffle
lv: Jaukt secību

[ctx: @action:inmenu shuffle all tracks in playlist]
en: Track
lv: Celiņu

[ctx: @action:inmenu shuffle albums in playlist]
en: Album
lv: Albumu

[ctx: @action:inmenu disable shuffle mode]
en: Off
lv: Izslēgts

[ctx: @title:menu]
en: Repeat
lv: Atkārtot

[ctx: @action:inmenu repeat all songs in this playlist]
en: Playlist
lv: Repertuārs

[ctx: @action:inmenu repeat this one song]
en: One
lv: Vienu

[ctx: @action:inmenu no repeat mode set; stop playback after last song in the playlist]
en: None
lv: Nevienu

[ctx: @title:menu]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: @label:listbox Sort By Menu Title with no sort selected]
en: Sort: %1
lv: Kārtot: %1

[ctx: @label:listbox Sort By Menu Title with no sort selected]
en: Sort
lv: Kārtot

[ctx: @action:button]
en: Add Radio
lv: Pievienot radiostaciju

[ctx: @info:tooltip]
en: Add radio
lv: Pievienot radiostaciju

[ctx: @action:button]
en: Add to Playlist
lv: Pievienot repertuāram

[ctx: @info:tooltip]
en: Add to playlist
lv: Pievienot repertuāram

[ctx: @action:button]
en: Play Now, Replacing Current Playlist
lv: Atskaņot, aizvietojot pašreizējo repertuāru

[ctx: @info:tooltip]
en: Play now, replacing current playlist
lv: Atskaņot, aizvietojot pašreizējo repertuāru

[ctx: @action:button]
en: Play Next
lv: Atskaņot nākamo

[ctx: @info:tooltip]
en: Play next
lv: Atskaņot nākamo

[ctx: @action:button navigate to the view for artist of this album]
en: Display Artist
lv: Parādīt izpildītāju

[ctx: @info:tooltip navigate to the view for artist of this album]
en: Display Artist
lv: Rādīt izpildītāju

[ctx: @info:tooltip]
en: Show playlist
lv: Rādīt repertuāru

[ctx: @action:button]
en: View as Icon Grid
lv: Ikonu režģa skats

[ctx: @action:button]
en: View as List
lv: Saraksta skats

[ctx: @info:tooltip]
en: View as icon grid
lv: Ikonu režģa skats

[ctx: @info:tooltip]
en: View as list
lv: Saraksta skats

[ctx: @action:button navigate back in the view's stack]
en: Back
lv: Atpakaļ

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip Show filters in the navigation bar]
en: Show search and filter toolbar
lv: Rādīt meklēšanas un filtrēšanas rīkjoslu

[ctx: @action:button displayed as @info:tooltip Hide filters in the navigation bar]
en: Hide search and filter toolbar
lv: Paslēpt meklēšanas un filtrēšanas rīkjoslu

[ctx: @info:placeholder track view filter single album]
en: Search for track name, artist, etc.
lv: Meklēt pēc celiņa nosaukuma, izpildītāja u.c.

[ctx: @info:placeholder track view filter general]
en: Search for album name, artist, etc.
lv: Meklēt pēc albuma nosaukuma, izpildītāja u.c.

[ctx: @label:chooser]
en: Filter by rating:
lv: Filtrēt pēc vērtējuma:

[ctx: @action:button]
en: Only Show Favorites
lv: Rādīt tikai iecienītākās

[ctx: @action:button]
en: Set track rating
lv: Novērtēt celiņu

[ctx: @action:button Pause current track from playlist]
en: Pause
lv: Pauzēt

[ctx: @action:button Play this track from playlist]
en: Play
lv: Atskaņot

[ctx: @action:button Remove current track from play list]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: @action:button]
en: Cancel rating this track
lv: Noņemt celiņa vērtējumu

[ctx: @title:group]
en: General:
lv: Vispārīgi:

[ctx: @option:check]
en: Show background on Now Playing page
lv: Rādīt fonu atskaņošanas lapā

[ctx: @option:check]
en: Show progress on task manager entries
lv: Rādīt progresu uzdevumu pārvaldniekā

[ctx: @option:check]
en: Keep running in system tray when main window is closed
lv: Aizverot logu, turpināt programmas darbību sistēmas ikonu joslā

[ctx: @option:check]
en: Start playing on startup
lv: Ieslēdzot sākt atskaņošanu

[ctx: @option:check]
en: Scan for new music on startup
lv: Ieslēdzot skenēt mūzikas mapes

[ctx: @info]
en: When using this setting, you will need to manually refresh the music collection whenever new files are added to configured music folders. You can do this with the <interface>Scan for new music</interface> item in Elisa's hamburger menu.
lv: Šī iespēja nozīmē, ka jums būs manuāli jāpārlādē mūzikas kolekcija, kad norādītajām mūzikas mapēm pievienosiet jaunas datnes. To varat darīt, spiežot uz <interface>Skenēt mūzikas mapes</interface> „Elisa“ hamburgera izvēlnē.

[ctx: @title:group]
en: Song rating style:
lv: Skaņdarba vērtējuma stils:

[ctx: @option:radio]
en: 0-5 stars
lv: 0—5 zvaigznītes

[ctx: @option:radio]
en: Favorite/not favorite
lv: Iecienīts/nav iecienīts

[ctx: @label:listbox]
en: Color scheme:
lv: Krāsu shēma:

[ctx: @action:button]
en: Scan for New Music
lv: Skenēt mūzikas mapes

[ctx: @info]
en: Started scanning for music
lv: Sāka skenēt mūzikas mapes

[ctx: @action:button]
en: Reset Database and Re-Scan Everything
lv: Atiestatīt datubāzi un visu skenēt no jauna

[ctx: @info]
en: Database has been reset
lv: Datubāze ir atiestatīta

[ctx: @label:listbox]
en: Embed category in sidebar:
lv: Iegult kategoriju sānu joslā:

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed no category in views navigation list]
en: Nothing
lv: Neko

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all albums in views navigation list]
en: Albums
lv: Albumi

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all artists in views navigation list]
en: Artists
lv: Izpildītāji

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, embed all genres in views navigation list]
en: Genres
lv: Žanri

[ctx: @label:listbox]
en: Initial view on startup:
lv: Sākuma skats ieslēdzoties:

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of the playlist]
en: Now Playing
lv: Šobrīd atskaņo

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of recently played tracks]
en: Recently Played
lv: Pēdējie atskaņotie

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of frequently played tracks]
en: Frequently Played
lv: Bieži atskaņotie

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all albums]
en: Albums
lv: Albumi

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all artists]
en: Artists
lv: Izpildītāji

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all tracks]
en: Tracks
lv: Celiņi

[ctx: @item:inlistbox Title of the view of all genres]
en: Genres
lv: Žanri

[ctx: @item:inlistbox Title of the file browser view]
en: Files
lv: Datnes

[ctx: @item:inlistbox Title of the file radios browser view]
en: Radio Stations
lv: Radiostacijas

[ctx: @label:textbox]
en: Initial location for Files view:
lv: Sākotnējā mape datņu skatā:

[ctx: @action:button as in, choose a file path on disk]
en: Choose…
lv: Izvēlēties…

[ctx: @title:window]
en: Choose Folder
lv: Izvēlēties mapi

en: When saving playlist files:
lv: Saglabājot repertuāra datnes:

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, playlist save type]
en: Prefer relative paths
lv: Priekšroka relatīviem ceļiem

[ctx: @item:inlistbox Configure dialog, playlist save type]
en: Always use absolute paths
lv: Vienmēr lietot absolūtus ceļus

[ctx: @info:tooltip Playlist Relative Paths]
en: When <interface>Prefer relative paths</interface> is selected, files in the same folder as the playlist will be referred with only the filename. Absolute paths are used in other cases.
lv: Atlasot <interface>Priekšroka relatīviem ceļiem</interface>, datnes vienā un tajā pašā mapē, kur atrodas repertuāri, tiks parādītas tikai ar datnes nosaukumu. Citos gadījumos parādīsies absolūts ceļš.

[ctx: @title The configured folders where the user's music collection can be found]
en: Music folders:
lv: Mūzikas mapes:

[ctx: @action:button]
en: Stop looking for music here
lv: Beigt šeit meklēt mūziku

[ctx: @action:button]
en: Add New Location
lv: Pievienot jaunu vietu

[ctx: @info:status]
en: "%1" could not be played
lv: „%1“ nevarēja atskaņot

[ctx: @title:menu]
en: Sort By
lv: Kārtot pēc

[ctx: @action:button]
en: Play from here, replacing current playlist
lv: Atskaņot no šīs vietas, aizvietojot pašreizējo repertuāru

[ctx: @item:intable %1: track number. %2: track title.]
en: %1 - %2
lv: %1 — %2

[ctx: @item:intable %1: track number. %2: track title. %3: artist name]
en: %1 - %2 - %3
lv: %1: %2 — %3

[ctx: @item:intable %1: track title. %2: artist name]
en: %1 - %2
lv: %1 — %2

[ctx: @action:button]
en: Song Options
lv: Skaņdarba iespējas

[ctx: number of imported tracks]
en: Imported one track | Imported %1 tracks
lv[0]: Importēts %1 celiņš
lv[1]: Importēti %1 celiņi
lv[2]: Importēts %1 celiņu

[ctx: @info:status]
en: Scanning music
lv: Skenē mūzikas mapi

[ctx: @title:row disc header text when showing an album]
en: Disc %1
lv: Disks %1

[ctx: @label]
en: Volume
lv: Skaļums

[ctx: @title:inmenu]
en: Track Number
lv: Celiņa numurs

[ctx: @title:inmenu]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @item:inmenu]
en: Ascending
lv: Augoši

[ctx: @item:inmenu]
en: Descending
lv: Dilstoši

[ctx: @item:inmenu]
en: A-Z
lv: A—Z

[ctx: @item:inmenu]
en: Z-A
lv: Z—A

[ctx: @title:inmenu]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:inmenu]
en: Genre
lv: Žanrs

[ctx: @title:inmenu]
en: Year
lv: Gads

[ctx: @item:inmenu]
en: Oldest First
lv: Sākt ar vecāko

[ctx: @item:inmenu]
en: Newest First
lv: Sākt ar jaunāko

[ctx: @title:window Title of the view of the playlist]
en: Now Playing
lv: Šobrīd atskaņo

[ctx: @title:window Title of the view of recently played tracks]
en: Recently Played
lv: Pēdējie atskaņotie

[ctx: @title:menu]
en: Last Played Date
lv: Pēdējās atskaņošanas datums

[ctx: @item:inmenu]
en: Least Recently Played First
lv: Senāk atskaņotos atskaņot pirmos

[ctx: @item:inmenu]
en: Most Recently Played First
lv: Nesenāk atskaņotos atskaņot pirmos

[ctx: @title:window Title of the view of frequently played tracks]
en: Frequently Played
lv: Biežāk atskaņotie

[ctx: @title:menu]
en: Play Frequency
lv: Atskaņošanas biežums

[ctx: @item:inmenu]
en: Least Frequently Played First
lv: Retāk atskaņotos atskaņot pirmos

[ctx: @item:inmenu]
en: Most Frequently Played First
lv: Biežāk atskaņotos atskaņot pirmos

[ctx: @title:menu]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @title:menu]
en: Artist
lv: Izpildītājs

[ctx: @title:menu]
en: Genre
lv: Žanrs

[ctx: @title:menu]
en: Year
lv: Gads

[ctx: @title:menu]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:window Title of the view of all tracks]
en: Tracks
lv: Celiņi

[ctx: @title:menu]
en: Album
lv: Albums

[ctx: @title:menu]
en: Duration
lv: Ilgums

[ctx: @title:menu]
en: Composer
lv: Komponists

[ctx: @title:menu]
en: Lyricist
lv: Vārdu autors

[ctx: @title:menu]
en: Last Modified
lv: Pēdējās izmaiņas

[ctx: @item:inmenu]
en: Shortest First
lv: Sākt ar īsāko

[ctx: @item:inmenu]
en: Longest First
lv: Sākt ar ilgāko

[ctx: @title:window Title of the file browser view]
en: Files
lv: Datnes

[ctx: @title:window Title of the file radios browser view]
en: Radio Stations
lv: Radiostacijas
