discover - en to my translation catalogue (110 entries)

en: Could not find category '%1'
my: အမျိုးအစား '%1' ကိုရှာမတွေ့ခဲ့ပါ

en: Cannot interact with flatpak resources without the flatpak backend %1. Please install it first.
my: ဖလက်ပတ်ခ်-အုတ်မြစ်ပရိုဂရမ် %1 မရှိဘဲ ဖလက်ပတ်ခ်အပ်များ တပ်ဆင်၍မရပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ ၎င်းအား အရင်တပ်ဆင်ပါ။

en: Could not open %1
my: %1 ကိုမဖွင့်နိုင်ခဲ့ပါ

en: Please make sure Snap support is installed
my: စနပ် ထောက်ပံမှု တပ်ဆင်ပါ

en: Discover
my: ဒစ်(စ)ကာဗာ

en: Directly open the specified application by its appstream:// URI.
my: သတ်မှတ်ဖော်ပြထားသော အပ္ပလီကေးရှင်းကို ယင်း၏ appstream:// ယူအာအိုင် ဖြင့် တန်းဖွင့်ပါ။

en: Open with a search for programs that can deal with the given mimetype.
my: ပေးထားသော အမ်အိုင်အမ်အီးတိုက်ကို ကိုင်တွယ်နိုင်သော ပရိုဂရမ်များ ရှာဖွေမည်

en: Display a list of entries with a category.
my: အမျိုးအစားတစ်ခုဖြင့် အပ်စာရင်းပြမည်

en: Open Discover in a said mode. Modes correspond to the toolbar buttons.
my: ပြောထားသော ထုံးနည်းဖြင့် ဒစ်(စ)ကာဗာကို ဖွင့်မည်။ ထုံးနည်းများသည် ကိရိယာတန်းခလုတ်များနှင့် သက်ဆိုင်သည်။

en: List all the available modes.
my: ရရှိနိုင်သော ထုံးနည်းများအားလုံးကိုပြပါ။

en: Local package file to install
my: တပ်ဆင်ရမည့် စက်တွင်းပတ်ကေ့ချ်ဖိုင်လ်

en: List all the available backends.
my: ရရှိနိုင်သော ထုံးနည်းများအားလုံးကိုပြပါ။

en: Search string.
my: စာသား ရှာဖွေမည်။

en: Lists the available options for user feedback
my: အသုံးပြုသူတုံ့ပြန်ချက်အတွက် ရရှိနိုင်သော ရွေးချယ်စရာများ ပြမည်

en: Supports appstream: url scheme
my: အပ်စထရင်း-ယူအာအယ်လ် အစီအစဥ်ပြပုံ ထောက်ပံ့သည်

en: An application explorer
my: အပ္ပလီကေးရှင်း-ရှာဖွေကိရိယာ

en: Aleix Pol Gonzalez
my: အဲလက်ပိုဂွန်ဇလက်

en: Nate Graham
my: နိတ်ဂရေဟမ်

en: Quality Assurance, Design and Usability
my: အရည်အသွေးစိတ်ချရမှု၊ ဒီဇိုင်းနှင့် အသုံးပြုရလွယ်ကူမှု

en: Dan Leinir Turthra Jensen
my: ဒန်လိန်နာတာသရာဂျန်ဆန်

en: KNewStuff
my: ကေနယူးစတပ်ဖ်

en: Available backends:
my: ရရှိနိုင်သော အုတ်မြစ်ပရိုဂရမ်များ-

en: Available modes:
my: ရရှိနိုင်သော ထုံးနည်းများ-

en: More…
my: နောက်ထပ်…

en: Apply Changes
my: ပြောင်းလဲမှုများ သက်ဝင်စေမည်

en: Reset
my: ရီဆက်

en: Add New %1 Repository
my: %1 အဝေးရီပိုစစ်တိုရီအသစ်ကို ထည့်သွင်းမည်

en: Add
my: ထည့်သွင်းမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်မည်

en: %1 rating | %1 ratings
my[0]: အကဲဖြတ်ချက် %1ခု

en: No ratings yet
my: အကဲဖြတ်ချက်မရှိသေးပါ

en: Size:
my: အရွယ်အစား -

en: What's New
my: ဘာထူးသလဲ

en: Reviews
my: သုံးသပ်ချက်များ

en: Write a Review
my: သုံးသပ်ချက်ရေးမည်

en: Install to Write a Review
my: သုံးသပ်ချက်ရေးရန် တပ်ဆင်ပါ

en: Search: %1
my: ရှာဖွေ- %1

en: Search
my: ရှာဖွေမည်

en: Sort: %1
my: စီ- %1

en: Name
my: အမည်

en: Rating
my: အကဲဖြတ်ချက်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Nothing found
my: ဘာမှမတွေ့

en: Still looking…
my: ရှာနေဆဲ…

en: Unable to load applications
my: အပ္ပလီကေးရှင်းများ မတင်သွင်းနိုင်ပါ

en: Running as <em>root</em> is discouraged and unnecessary.
my: <em>root</em> အဖြစ်မောင်းနှင်ခြင်းသည် မလိုအပ်၍ အားမပေးပါ။

en: &Home
my: &Hအိမ်

en: &Search
my: &Sရှာဖွေမည်

en: &Installed
my: &Iတပ်ဆင်ပြီး

en: &About
my: &Aအကြောင်း

en: S&ettings
my: &eဆက်တင်များ

en: Error
my: အမှား

en: Unable to find resource: %1
my: ရင်းမြစ်ကိုမရှာနိုင်ခဲ့ပါ - %1

en: Proceed
my: ဆက်လုပ်မည်

en: Update Issue
my: အပ်ဒိတ်ပြဿနာ

en: Sends anonymized usage information to KDE so we can better understand our users. For more information see https://kde.org/privacypolicy-apps.php.
my: ကျွန်ုပ်တို့အနေဖြင့် အသုံးပြုသူများ၏လိုလားချက်များကို သိရှိရန် အမည်ဖျောက်ထားသော အသုံးပြုအချက်အလက်များကို ကေဒီအီးသို့ ပေးပို့ပါ။ ပိုမိုသိလိုပါက https://kde.org/privacypolicy-apps.php သို့သွားပါ။

en: Submitting usage information…
my: အသုံးပြုအချက်အလက််များ ပေးပို့နေသည်

en: Configure
my: ပြင်ဆင်မည်

en: You can help us improving this application by sharing statistics and participate in surveys.
my: ဤအပ္ပလီကေးရှင်း တိုးတက်စေရန် ဆောင်ရွက်ရာတွင် အသုံးပြုစာရင်းအင်းများ မျှဝေ၍ စစ်တမ်းကောက်ချက်များတွင် ဖြေဆို၍ ပါဝင်ကူညီနိုင်သည်။

en: Contribute…
my: ပါဝင်ကူညီမည်…

en: We are looking for your feedback!
my: သင့်တုံ့ပြန်ချက်များကို ကြိုဆိုပါသည်။

en: Participate…
my: ပါဝင်ကူညီမည်…

[ctx: State being fetched]
en: Loading…
my: တင်သွင်းနေသည်…

en: Remove
my: ဖယ်ရှားမည်

en: Installed
my: တပ်ဆင်ပြီး

en: Resources for '%1'
my: '%1' အတွက်ရင်းမြစ်များ

en: Tasks (%1%)
my: အလုပ်များ (%1%)

en: Tasks
my: အလုပ်များ

[ctx: TransactioName - TransactionStatus: speed, remaining time]
en: %1 - %2: %3, %4 remaining
my: %1 - %2: %3၊ %4 ကျန်

en: unknown reviewer
my: အမည်မသိသုံးသပ်သူ

en: <b>%1</b> by %2
my: %2 မှ <b>%1</b>

en: Comment by %1
my: %1 မှရေးခဲ့သောမှတ်ချက်

en: Version: %1
my: ဗားရှင်း- %1

en: Version: unknown
my: ဗားရှင်း- မသိ

en: Votes: %1 out of %2
my: မဲများ- %2 ထဲက %1

en: Was this review useful?
my: ဤသုံးသပ်ချက်သည် အသုံးဝင်ပါသလား။

[ctx: Keep this string as short as humanly possible]
en: Yes
my: အွန်း

[ctx: Keep this string as short as humanly possible]
en: No
my: ဟင်အင့်

en: Reviewing %1
my: %1 ကိုသုံးသပ်နေသည်

en: Submit review
my: သုံးသပ်ချက် တင်မည်

en: Rating:
my: အကဲဖြတ်ချက် -

en: Name:
my: အမည် -

en: Title:
my: ခေါင်းစဥ် -

en: Enter a rating
my: အကဲဖြတ်ချက် ရေးသွင်းပါ

en: Write the title
my: ခေါင်းစဥ်ရေးပါ

en: Write the review
my: သုံးသပ်ချက်ရေးပါ

en: Keep writing…
my: ဆက်ရေးမည်…

en: Too long!
my: ရှည်လွန်းသည်။

en: Reviews for %1
my: %1အတွက် သုံးသပ်ချက်များ

en: Write a Review…
my: သုံးသပ်ချက်ရေးမည်…

en: Install this app to write a review
my: သုံးသပ်ချက်ရေးရန် ဤအပ်ကို တပ်ဆင်ပါ

en: Search…
my: ရှာဖွေမည်…

en: Search in '%1'…
my: '%1'တွင်ရှာဖွေမည်…

en: Settings
my: ဆက်တင်များ

en: Add Source…
my: ပရိုဂရမ်ဇစ်မြစ် ထည့်သွင်းမည်…

en: Increase priority
my: ဦးစားပေး-အဆင့် တိုးမည်

en: Failed to increase '%1' preference
my: '%1' နှစ်သက်-သတ်မှတ်ချက်ကို မတိုးနိုင်ခဲ့ပါ

en: Decrease priority
my: ဦးစားပေး-အဆင့် လျော့မည်

en: Failed to decrease '%1' preference
my: '%1' နှစ်သက်-သတ်မှတ်ချက်ကို မလျော့နိုင်ခဲ့ပါ

en: Remove repository
my: ရီပိုစစ်တိုရီကို ဖယ်ရှားမည်

en: Show contents
my: ပါဝင်အကြောင်းအရာများ ပြမည်

en: Missing Backends
my: အုတ်မြစ်ပရိုဂရမ်များ မရှိပါ

en: Updates
my: အပ်ဒိတ်များ

en: Installing
my: တပ်ဆင်နေသည်

en: More Information…
my: နောက်ထပ်အချက်အလက်များ…

[ctx: @info]
en: Fetching updates…
my: အပ်ဒိတ်များရယူနေသည်…

[ctx: @info]
en: Updates
my: အပ်ဒိတ်များ

[ctx: @info]
en: Up to date
my: နောက်ဆုံးပေါ်

[ctx: @info]
en: Should check for updates
my: အပ်ဒိတ်ရှိ၊မရှိ စစ်ဆေးသင့်

[ctx: @info]
en: Time of last update unknown
my: နောက်ဆုံးအကြိမ်အပ်ဒိတ်တင်ခဲ့သောအချိန်မသိ
