discover - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: View Updates
lv: Skatīt atjauninājumus

en: Security updates available
lv: Ir pieejami drošības atjauninājumi

en: Updates available
lv: Ir pieejami atjauninājumi

en: System up to date
lv: Sistēma ir atjaunināta

en: Computer needs to restart
lv: Dators ir jāpārstartē

en: Offline
lv: Bezsaistē

en: Applying unattended updates…
lv: Tiek pielietoti nepieskatītie atjauninājumi…

en: Restart is required
lv: Nepieciešams pārstartēt

en: The system needs to be restarted for the updates to take effect.
lv: Sistēma ir jāpārstartē, lai atjauninājumi stātos spēkā.

[ctx: @action:button]
en: Update and Restart
lv: Atjaunināt un pārstartēt

[ctx: @action:button]
en: Update and Shut Down
lv: Atjaunināt un izslēgt

en: Upgrade available
lv: Pieejams uzlabojums

[ctx: A new distro release (name and version) is available for upgrade]
en: %1 is now available.
lv: Pieejama operētājsistēma „%1“.

[ctx: @action:button]
en: Upgrade
lv: Uzlabot

en: Discover Notifier
lv: „Discover“ paziņotājs

en: System update status notifier
lv: Sistēmas atjauninājumu statusa paziņotājs

en: © 2010-2024 Plasma Development Team
lv: © 2010—2024 „Plasma“ izstrādātāju komanda

en: Replace an existing instance
lv: Aizvietot jau eksistējošu instanci

en: Do not show the notifier
lv: Nerādīt paziņotāju

en: hidden
lv: paslēpts

en: Updates
lv: Atjauninājumi

en: Open Discover…
lv: Atvērt „Discover“…

en: See Updates…
lv: Apskatīt atjauninājumus…

en: Refresh…
lv: Pārlādēt…

en: Install Updates and Restart…
lv: Instalēt atjauninājumus un pārstartēt…

en: Install Updates and Shut Down…
lv: Instalēt atjauninājumus un izslēgt…

en: Restart to apply installed updates
lv: Pārstartēt, lai pielietotu instalētos atjauninājumus

en: Click to restart the device
lv: Spiediet te, lai pārstartētu ierīci
