discover - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: View Updates
ca: Visualització de les actualitzacions

en: Security updates available
ca: Actualitzacions de seguretat disponibles

en: Updates available
ca: Actualitzacions disponibles

en: System up to date
ca: El sistema està actualitzat

en: Computer needs to restart
ca: Cal reiniciar l'ordinador

en: Offline
ca: Desconnectat

en: Applying unattended updates…
ca: S'estan aplicant les actualitzacions desateses…

en: Restart is required
ca: Cal reiniciar

en: The system needs to be restarted for the updates to take effect.
ca: Cal reiniciar el sistema perquè les actualitzacions tinguin efecte.

[ctx: @action:button]
en: Update and Restart
ca: Actualitza i reinicia

[ctx: @action:button]
en: Update and Shut Down
ca: Actualitza i atura

en: Upgrade available
ca: Hi ha una actualització disponible

[ctx: A new distro release (name and version) is available for upgrade]
en: %1 is now available.
ca: Ara és disponible %1.

[ctx: @action:button]
en: Upgrade
ca: Actualitza

en: Discover Notifier
ca: Notificador del Discover

en: System update status notifier
ca: Notificador de l'estat d'actualització del sistema

en: © 2010-2024 Plasma Development Team
ca: © 2010-2024, L'equip de desenvolupament del Plasma

en: Replace an existing instance
ca: Substitueix una instància existent

en: Do not show the notifier
ca: No mostris el notificador

en: hidden
ca: ocult

en: Updates
ca: Actualitzacions

en: Open Discover…
ca: Obre el Discover…

en: See Updates…
ca: Veure les actualitzacions…

en: Refresh…
ca: Actualitza la llista…

en: Install Updates and Restart…
ca: Instal·la les actualitzacions i reinicia…

en: Install Updates and Shut Down…
ca: Instal·la les actualitzacions i atura…

en: Restart to apply installed updates
ca: Reinicieu per a aplicar les actualitzacions instal·lades

en: Click to restart the device
ca: Feu clic per a reiniciar el dispositiu
