discover - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: View Updates
bg: Преглед на актуализациите

en: Security updates available
bg: Налични актуализации на защитата

en: Updates available
bg: Налични актуализации

en: System up to date
bg: Системата е актуална

en: Computer needs to restart
bg: Компютърът трябва да се рестартира

en: Offline
bg: Офлайн

en: Applying unattended updates…
bg: Прилагане на неконтролирани актуализации…

en: Restart is required
bg: Необходимо е рестартиране

en: The system needs to be restarted for the updates to take effect.
bg: Системата трябва да бъде рестартирана, за да влязат в сила актуализациите.

[ctx: @action:button]
en: Update and Restart
bg: Актуализиране и рестартиране

[ctx: @action:button]
en: Update and Shut Down
bg: Актуализиране и изключване

en: Upgrade available
bg: Налице е надграждане

[ctx: A new distro release (name and version) is available for upgrade]
en: %1 is now available.
bg: %1 вече е наличен.

[ctx: @action:button]
en: Upgrade
bg: Надграждане

en: System update status notifier
bg: Уведомител за състоянието на системната актуализация

en: Replace an existing instance
bg: Заменяне на съществуваща инстанция

en: Do not show the notifier
bg: Без показване на известия

en: hidden
bg: скрити

en: Updates
bg: Актуализации

en: Open Discover…
bg: Отваряне на Discover…

en: See Updates…
bg: Преглед на актуализации…

en: Refresh…
bg: Обновяване…

en: Install Updates and Restart…
bg: Инсталиране на актуализации и рестартиране...

en: Install Updates and Shut Down…
bg: Инсталиране на актуализации и изключване...

en: Restart to apply installed updates
bg: Рестартирайте, за да приложите инсталирани актуализации

en: Click to restart the device
bg: Кликнете, за да рестартирате устройството
