bluedevil - en to ka translation catalogue (71 entries)

[ctx: DeviceName Network (Service)]
en: %1 Network (%2)
ka: %1 ქსელი (%2)

en: Disconnect
ka: გათიშვა

en: Connect
ka: დაკავშირება

en: Unblock the device first to be able to connect to it
ka: ჯერ განბლოკეთ მოწყობილობა, რომ შეძლოთ, დაუკავშირდეთ მას

en: Type:
ka: ტიპი:

en: Battery:
ka: ელემენტი:

en: Address:
ka: მისამართი:

en: Adapter:
ka: ადაპტერი:

en: Name:
ka: სახელი:

en: Trusted
ka: სანდო

en: Blocked
ka: დაბლოკილია

en: Any incoming connections from a blocked device will be immediately rejected.
ka: ყველა შემომავალი მიერთება დაბლოკილი მოწყობილობიდან დაუყოვნებლივ უარყოფილი იქნება.

en: Send File
ka: ფაილის გაგზავნა

en: Setup NAP Network…
ka: NAP ქსელის მორგება…

en: Setup DUN Network…
ka: DUN ქსელის მორგება…

[ctx: @action:button Forget the Bluetooth device]
en: Forget
ka: დავიწყება

[ctx: @action:button %1 is the name of a Bluetooth device]
en: Forget "%1"
ka: "%1"-ის დავიწყება

en: Forget this Device?
ka: დავივიწყო ეს მოწყობილობა?

en: Are you sure you want to forget "%1"?
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გსურთ დაივიწყოთ "%1"?

[ctx: @action:button]
en: Forget Device
ka: მოწყობილობის დავიწყება

[ctx: @action:button]
en: Cancel
ka: შეწყვეტა

en: Settings
ka: მორგება

en: Device:
ka: მოწყობიობა:

en: Enabled:
ka: ჩართულია:

en: Visible:
ka: ხილული:

en: On login:
ka: შესვლისას:

en: Enable Bluetooth
ka: ბლუთუზის ჩართვა

en: Disable Bluetooth
ka: ბლუთუზის გამორთვა

en: Restore previous status
ka: წინა მდგომარეობის აღდგენა

en: When receiving files:
ka: ფაილების მიღებისას:

en: Ask for confirmation
ka: დადასტურების მოთხოვნა

en: Accept for trusted devices
ka: დადასტურება სანდო მოწყობილობებიდან

en: Always accept
ka: ყოველთვის მიღება

en: Save files in:
ka: ფაილების შენახვა:

en: Select folder
ka: საქაღალდეს არჩევა

[ctx: @action: button as in, 'enable Bluetooth']
en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Pair Device…
ka: მოწყობილობის დაწყვილება…

en: Configure…
ka: მორგება…

en: No Bluetooth adapters found
ka: ბლუთუზის ბარათი ნაპოვნი არაა

en: Connect an external Bluetooth adapter
ka: მიუერთეთ გარე ბლუთუზის ადაპტერი

en: Bluetooth is disabled
ka: ბლუთუზი გამორთულია

en: Enable
ka: ჩართვა

en: No devices paired
ka: შეწყვილებული მოწყობილობების გარეშე

[ctx: @info]
en: Click <interface>Pair Device…</interface> to pair some
ka: დასაწყვილებლად დააწკაპუნეთ <interface>მოწყობილობის დაწყვილების…</interface> ღილაკზე

en: Connected
ka: დაკავშირებულია

en: Available
ka: ხელმისაწვდომია

en: %1% Battery
ka: %1% ელემენტი

[ctx: This device is a Phone]
en: Phone
ka: ტელეფონი

[ctx: This device is a Modem]
en: Modem
ka: მოდემი

[ctx: This device is a Computer]
en: Computer
ka: კომპიუტერი

[ctx: This device is of type Network]
en: Network
ka: ქსელი

[ctx: This device is a Headset]
en: Headset
ka: ყურსაცვამები & მიკროფონი

[ctx: This device is a Headphones]
en: Headphones
ka: ყურსაცვამები

[ctx: This device is an Audio/Video device]
en: Multimedia
ka: მულტიმედია

[ctx: This device is a Keyboard]
en: Keyboard
ka: კლავიატურა

[ctx: This device is a Mouse]
en: Mouse
ka: მაუსი

[ctx: This device is a Game controller]
en: Game controller
ka: სათამაშო კონტროლერი

[ctx: This device is a Graphics Tablet (input device)]
en: Tablet
ka: ტაბლეტი

[ctx: This device is a Peripheral device]
en: Peripheral
ka: გარე

[ctx: This device is a Camera]
en: Camera
ka: კამერა

[ctx: This device is a Printer]
en: Printer
ka: პრინტერი

[ctx: This device is an Imaging device (printer, scanner, camera, display, …)]
en: Imaging
ka: გამოსახულება

[ctx: This device is a Wearable]
en: Wearable
ka: მინიმოწყობილობა

[ctx: This device is a Toy]
en: Toy
ka: სათამაშო

[ctx: This device is a Health device]
en: Health
ka: ჯანმრთელობა

en: File transfer
ka: ფაილის მიმოცვლა

en: Send file
ka: ფაილის გაგზავნა

en: Input
ka: შეყვანა

en: Audio
ka: აუდიო

en: Network
ka: ქსელი

en: Other
ka: სხვა
