baloo - en to tg translation catalogue (53 entries)

en: Manipulate the Baloo configuration
tg: Идоракунии танзимоти Baloo

en: Add a value to config parameter
tg: Илова кардани қимат ба таърифи config

en: Remove a value from a config parameter
tg: Тоза кардани қимат аз таърифи config

en: Show the value of a config parameter
tg: Нишон додани қимати таърифи config

en: Set the value of a config parameter
tg: Танзим кардани қимати таърифи config

en: Display this help menu
tg: Намоиш додани ин феҳристи кумак

en: Controls if Baloo indexes hidden files and folders
tg: Идора мекунад, агар Baloo ҷузвадонҳо ва файлҳои ноаёнро намоябандӣ кунад

en: Controls if Baloo indexes file content
tg: Идора мекунад, агар Baloo муҳтавои файлро намоябандӣ кунад

en: The list of folders which Baloo indexes
tg: Рӯйхати ҷузвадонҳое, ки Baloo намоябандӣ мекунад

en: The list of folders which Baloo will never index
tg: Рӯйхати ҷузвадонҳое, ки Baloo ҳеҷ гоҳ намоябандӣ мекунад

en: The list of filters which are used to exclude files
tg: Рӯйхати полоишҳое, ки барои иҷрокунии файлҳо истифода мешаванд

en: The list of mimetypes which are used to exclude files
tg: Рӯйхати навъи қиёфаҳое, ки барои иҷрокунии файлҳо истифода мешаванд

en: %1 is not in the list of include folders
tg: %1 берун аз рӯйхати ҷузвадонҳои иловашуда мебошад

en: %1 is not in the list of exclude folders
tg: %1 берун аз рӯйхати ҷузвадонҳои истисношуда мебошад

en: %1 is not in list of exclude filters
tg: %1 берун аз рӯйхати полоишҳои истисношуда мебошад

en: %1 is not in list of exclude mimetypes
tg: %1 берун аз рӯйхати навъи қиёфаҳои истисношуда мебошад

en: %1 is already in the list of include folders
tg: %1 аллакай дар рӯйхати ҷузвадонҳои иловашуда мебошад

en: %1 is in the list of exclude folders
tg: %1 дар рӯйхати ҷузвадонҳои истисношуда мебошад

en: %1 is already in the list of exclude folders
tg: %1 аллакай дар рӯйхати ҷузвадонҳои истисношуда мебошад

en: Vishesh Handa
tg: Вишеш Ханда (Vishesh Handa)

en: The command to execute
tg: Фармон барои иҷро

en: Print the status of the indexer
tg: Чоп кардани вазъияти намоябандикунанда

en: Enable the file indexer
tg: Фаъол кардани намоябандикунандаи файлҳо

en: Disable the file indexer
tg: Ғайрифаъол кардани намоябандикунандаи файлҳо

en: Remove the index database
tg: Тоза кардани пойгоҳи иттилоотии намоябандӣ

en: Suspend the file indexer
tg: Таваққуф кардани намоябандикунандаи файлҳо

en: Resume the file indexer
tg: Дубора оғоз кардани намоябандикунандаи файлҳо

en: Check for any unindexed files and index them
tg: Санҷиши файлҳои намоябандинашуда ва намоябандӣ кардани онҳо

en: Index the specified files
tg: Намоябандӣ кардани файлҳои муайяншуда

en: Forget the specified files
tg: Фаромӯш кардани файлҳои муайяншуда

en: Modify the Baloo configuration
tg: Тағйир додани танзимоти Baloo

en: Monitor the file indexer
tg: Назорати намоябандикунандаи файлҳо

en: Display the disk space used by index
tg: Намоиш додани фазои диске, ки барои намоябандӣ истифода мешавад

en: Display files which could not be indexed
tg: Намоиш додани файлҳое, ки намоябандӣ карда намешаванд

[ctx: Format to use for status command, %1|%2|%3 are option values, %4 is a CLI command]
en: Output format <%1|%2|%3>.
    The default format is "%1".
    Only applies to "%4"
tg: Қолиби барориш <%1|%2|%3>.
    Қолиби стандартӣ "%1".
    Танҳо ба "%4" татбиқ мешавад

en: format
tg: қолиб

[ctx: currently indexed file]
en: Indexing: %1
tg: Дар ҳоли намоябандӣ: %1

en: Print the status of the Indexer
tg: Чоп кардани вазъияти намоябандикунанда

en: File ignored
tg: Файл рад карда шуд

en: Basic Indexing: Disabled
tg: Намоябандии аслӣ: Ғайрифаъол аст

en: Basic Indexing: Scheduled
tg: Намоябандии аслӣ: Ба нақша гирифта шуд

en: Basic Indexing: Done
tg: Намоябандии аслӣ: Иҷро шуд

en: Content Indexing: Scheduled
tg: Намоябандии муҳтаво: Ба нақша гирифта шуд

en: Content Indexing: Failed
tg: Намоябандии муҳтаво: Қатъ шуд

en: Content Indexing: Done
tg: Намоябандии муҳтаво: Иҷро шуд

en: Ignoring non-existent file %1
tg: Рад кардани файли мавҷуднабудаи %1

en: Ignoring symlink/special file %1
tg: Рад кардани файли махсус/пайванди рамзии %1

en: File: %1
tg: Файл: %1

en: Indexer state: %1
tg: Вазъияти намоябандикунанда: %1

en: Total files indexed: %1
tg: Ҳамагӣ файлҳои намоябандишуда: %1

en: Files waiting for content indexing: %1
tg: Файлҳо дар интизори намоябандии муҳтаво: %1

en: Files failed to index: %1
tg: Намоябандии файлҳо қатъ шуд: %1

en: Current size of index is %1
tg: Андозаи ҷории намоябандӣ %1
