baloo - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
sl: Skupaj: %1, Nedostopni: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
sl: Skupaj: %1, Prezrti: %2, Dostopni: %3, Nedostopni: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
sl: Najdeno %1 ujemanj v %2 napravah

en: Removing:
sl: Odstranjujem:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
sl: Odstranjeno: %1, Skupaj: %2, Prezrto: %3

en: Unknown
sl: Neznano

en: Idle
sl: Nedejaven

en: Suspended
sl: Suspendiran

en: Initial Indexing
sl: Začetno indeksiranje

en: Indexing new files
sl: Indeksiranje novih datotek

en: Indexing modified files
sl: Indeksiranje spremenjenih datotek

en: Indexing Extended Attributes
sl: Indeksiranje razširjenih atributov

en: Indexing file content
sl: Indeksiranje vsebine datoteke

en: Checking for unindexed files
sl: Preverjanje za neindeksiranimi datotekami

en: Checking for stale index entries
sl: Preverjanje zastarelih vnosov indeksa

en: Idle (Powersave)
sl: Nedejavno (Varčevanje z energijo)

en: Not Running
sl: Ne teče

en: Starting
sl: Začenjam
