baloo - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
ro: Total: %1, Inaccesibile: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
ro: Total: %1, Ignorate: %2, Accesibile: %3, Inaccesibile: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
ro: S-au găsit %1 potriviri în %2 dispozitive

en: IgnoredSymbolicLink:
ro: LegăturăSimbolicăIgnorată:

en: Removing:
ro: Se elimină:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
ro: Eliminate: %1, Total: %2, Ignorate: %3

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Idle
ro: Inactiv

en: Suspended
ro: Suspendat

en: Initial Indexing
ro: Indexare inițială

en: Indexing new files
ro: Se indexează fișierele noi

en: Indexing modified files
ro: Se indexează fișierele modificate

en: Indexing Extended Attributes
ro: Se indexează atributele extinse

en: Indexing file content
ro: Se indexează conținutul fișierelor

en: Checking for unindexed files
ro: Se caută fișiere neindexate

en: Checking for stale index entries
ro: Se caută înregistrări de index învechite

en: Idle (Powersave)
ro: Inactiv (economisire energie)

en: Not Running
ro: Nu rulează

en: Starting
ro: Se pornește
