baloo - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Filter by device id.
    0 (default) does not filter and everything is printed.
    Positive numbers are including filters printing only the mentioned device id.
    Negative numbers are excluding filters printing everything but the mentioned device id.
    May be given multiple times.
lv: Filtrēt pēc ierīces id.
    0 (noklusējuma) filtrēšana nenotiek un ekrānā tiek parādīts viss.
    Pozitīvs skaitlis nozīmē filtrēt tikai norādīto ierīci pēc id.
    Negatīvs skaitlis nozīmē filtrēt visu, izņemot norādīto ierīci pēc id.
    Iespējams filtrēt vairākas reizes.

en: integer
lv: vesels skaitlis

en: List only inaccessible entries.
    Only applies to "%1"
lv: Uzskaitīt tikai nepieejamus ierakstus.
    Piemērojams tikai „%1“

en: Act only on item on mounted devices
lv: Darboties tikai uz piemontētu ierīču vienumiem

en: Print results of a cleaning operation, but do not change anything.
    Only applies to "%1" command
lv: Parādīt tīrīšanas operācijas rezultātus, bet neko nemainīt.
    Piemērojams tikai „%1“ komandai

en: List database contents. Use a regular expression as argument to filter output
lv: Parādīt datubāzes saturu. Lai izvades datus filtrētu, kā argumentu izmantojiet regulāro izteiksmi

en: List devices
lv: Uzskaitīt ierīces

en: Remove stale database entries
lv: Izņemt novecojušus datubāzes ierakstus

en: 
    
    Commands:
        %1
lv: 
    
    Komandas:
        %1

en: Baloo Database Sanitizer
lv: „Baloo“ datubāzes uzkopējs

en: The Baloo Database Lister & Sanitizer
lv: „Baloo“ datubāzes uzskaitītājs un uzkopējs

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: The command to execute
lv: Izpildāmā komanda

[ctx: Command]
en: A regular expression applied to the URL of database items
    Example: %1
lv: Regulārā izteiksme, kas tiek piemērota datubāzes vienību URL
    Piemērs: %1

en: Baloo Index could not be opened
lv: „Baloo“ indeksu neizdodas atvērt

en: Listing database contents...
lv: Uzskaita datubāzes saturu...

en: Removing stale database contents...
lv: Noņem novecojušo datubāzes saturu...

en: Elapsed: %1 secs
lv: Pagājušais laiks: %1 sek.
