baloo - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Baloo Show
ka: Baloo -ის ჩვენება

en: The Baloo data Viewer - A debugging tool
ka: Baloo-ის მონაცემების ჩვენება - გამართვის ხელსაწყო

en: (c) 2012, Vishesh Handa
ka: (c) 2012, Vishesh Handa, ყველა უფლება დაცულია

en: Urls, document ids or inodes of the files
ka: ბმულები, დოკუმენტების ID-ები ან ფაილის inode-ები

en: Print internal info
ka: შიდა ინფორმაციის დაბეჭდვა

en: Arguments are interpreted as inode numbers (requires -d)
ka: არგუმენტები ინტერპრეტირდება, როგორც inode-ების ნომრები (საჭიროა -d)

en: Device id for the files
ka: მოწყობილობის ID ფაილებისთვის

en: Error: -i requires specifying a device (-d <deviceId>)
ka: შეცდომა: -I -ს შემდეგ აუცილებელია მოწყობილობის მითითება (-d <მოწყid)

en: The Baloo index could not be opened. Please run "%1" to see if Baloo is enabled and working.
ka: Baloo-ის ინდექსის ფაილის გახსნა შეუძლებელია. სანახავად, ჩართულია თუ არა Baloo, გაუშვით: %1.

en: The document IDs of the Baloo DB and the filesystem are different:
ka: დოკუმენტის ID Baloo-ის ბაზიდან და ფაილური სისტემიდან განსხვავდება ერთმანეთისგან:

en: %1: Not a valid url or document id
ka: სწორ URL-ს ან დოკუმენტის ID-ის არ წარმოადგენს: %1

en: %1: Failed to parse inode number
ka: შეცდომა inode-ის ნომრის დამუშავებისას: %1

en: %1: No index information found
ka: ინდექსის ინფორმაციის გარეშე: %1

en: Internal Info
ka: შიდა ინფორმაცია

en: File Name Terms: %1
ka: ფაილის სახელის პირობები: %1

en: %1 Terms: %2
ka: %1 პირობები: %2

en: Plain Text Terms: %1
ka: უბრალო ტექსტის პირობები: %1

en: Property Terms: %1
ka: ქონებს პირობები: %1

[ctx: Prefix string for internal errors]
en: Internal Error - %1
ka: შიდა შეცდომა - %1
