baloo - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Filter by device id.
    0 (default) does not filter and everything is printed.
    Positive numbers are including filters printing only the mentioned device id.
    Negative numbers are excluding filters printing everything but the mentioned device id.
    May be given multiple times.
ka: მოწყობილობის ID-ით გაფილტვრა.
    0 (ნაგულისხმები) არაფერს გაფილტრავს და ყველაფერი ნაჩვენები იქნება.
    დადებითი რიცხვები შეიცავენ ფილტრებს, რომლებიც მხოლოდ მითითებულ მოწყობილობის ID-ებს აჩვენებენ.
    უარყოფითი რიცხვები კი გამორიცხავენ მათ. გამოტანილი იქნება ყველაფერი, მითითებული მოწყობილობის ID-ის გარდა.
    შეიძლება მრავალჯერ მითთებაც.

en: integer
ka: მთელი რიცხვი

en: List only inaccessible entries.
    Only applies to "%1"
ka: მხოლოდ მიუწვდომელი ჩანაწერების ჩვენება.
    ეხება მხოლოდ "%1"-ს

en: Act only on item on mounted devices
ka: მხოლოდ მიმაგრებულ მოწყობილობებზე მოქმედება

en: Print results of a cleaning operation, but do not change anything.
    Only applies to "%1" command
ka: გასუფთავების ოპერაციის შედეგების გამოტანა, მაგრამ არაფრის შეცვლა.
    ეხება მხოლოდ "%1" ბრძანებას

en: List database contents. Use a regular expression as argument to filter output
ka: ბაზის შემცველობის გამოტანა. გამოტანის გასაფილტრად არგუმენტად შეგიძლიათ რეგულარული გამოსახულება მიუთითოთ

en: List devices
ka: მოწყობილობების სია

en: Remove stale database entries
ka: ბაზის გაჭედილი ჩანაწერების წაშლა

en: 
    
    Commands:
        %1
ka: 
    
    ბრძანებები:
        %1

en: Baloo Database Sanitizer
ka: Baloo -ის ბაზის გამსუფთავებელი

en: The Baloo Database Lister & Sanitizer
ka: Baloo-ის ბაზის დამთვალიერებელ/დამლაგებელი

en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

en: The command to execute
ka: შესასრულებელი ბრძანება

[ctx: Command]
en: A regular expression applied to the URL of database items
    Example: %1
ka: ბაზის ჩანაწერების URL-ზე გადატარებული რეგულარული გამოსახულება
    მაგალითად: %1

en: Baloo Index could not be opened
ka: Baloo-ის ინდექსის გახსნის შეცდომა

en: Listing database contents...
ka: ბაზის შემცველობის სია...

en: Removing stale database contents...
ka: ბაზის გაჭედილი ჩანაწერების წაშლა...

en: Elapsed: %1 secs
ka: გასულია: %1 წმ
