baloo - en to ia translation catalogue (18 entries)

en: Filter by device id.
    0 (default) does not filter and everything is printed.
    Positive numbers are including filters printing only the mentioned device id.
    Negative numbers are excluding filters printing everything but the mentioned device id.
    May be given multiple times.
ia: Filtra per id. de dispositivo
    0 (predefinite) non filtra e toto es imprimite.
    Numeros positive es includente filtros, solmente imprime le id de dispositivos mentionate.
    Numeros negative numbers es excludente filtros,  imprime toto ma non le id. de dispositivos mentionate.
    Il pote esser date multe vices.

en: integer
ia: integre

en: List only inaccessible entries.
    Only applies to "%1"
ia: Lista solmente entratas non accessibile.
    Solmente applica a "%1"

en: Act only on item on mounted devices
ia: Age solmente sur elemento sur dispositivos montate

en: Print results of a cleaning operation, but do not change anything.
    Only applies to "%1" command
ia: Imprime exitos de un operation de nettage, ma non cambia ulle.
    Solmente applica al commando  "%1"

en: List database contents. Use a regular expression as argument to filter output
ia: Lista contentos de base de datos. Usa un expression regular como argumento per filtrar exito

en: List devices
ia: Lista dispositivos

en: Remove stale database entries
ia: Remove entratas de base de datos vetule

en: 
    
    Commands:
        %1
ia: 
    
    Commandos:
        %1

en: Baloo Database Sanitizer
ia: Baloo Database Sanitizer (Mundator de base de datos)

en: The Baloo Database Lister & Sanitizer
ia: Le Listator & Mundator de base de datos Baloo

en: Maintainer
ia: Mantenitor

en: The command to execute
ia: Le commando de executar

[ctx: Command]
en: A regular expression applied to the URL of database items
    Example: %1
ia: Un expression regular applicate al URL de elementos de base de datos
    Exemplo: %1

en: Baloo Index could not be opened
ia: Indice de Baloo non pote esser aperite

en: Listing database contents...
ia: Listante contentos de base de datos ...

en: Removing stale database contents...
ia: Removente contentos de base de datos vetule ...

en: Elapsed: %1 secs
ia: Expirate: %1 secs
