baloo - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
hu: Összesen: %1, nem hozzáférhető: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
hu: Összesen: %1, mellőzve: %2, hozzáférhető: %3, nem hozzáférhető: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
hu: %1 illeszkedő találat %2 eszközön

en: IgnoredSymbolicLink:
hu: Mellőzött szimbolikus link:

en: Removing:
hu: Eltávolítás:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
hu: Eltávolítva: %1, összesen: %2, mellőzve: %3

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Idle
hu: Inaktív

en: Suspended
hu: Felfüggesztve

en: Initial Indexing
hu: Kezdeti indexelés

en: Indexing new files
hu: Új fájlok indexelése

en: Indexing modified files
hu: Módosított fájlok indexelése

en: Indexing Extended Attributes
hu: Kiterjesztett attribútumok indexelése

en: Indexing file content
hu: Fájltartalom indexelése

en: Checking for unindexed files
hu: Nem indexelt fájlok keresése

en: Checking for stale index entries
hu: Elavult indexbejegyzések keresése

en: Idle (Powersave)
hu: Inaktív (energiatakarékosság)

en: Not Running
hu: Nem fut

en: Starting
hu: Indítás
