baloo - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
he: סך הכול: %1, לא נגישים: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
he: סך הכול: %1, נתעלמו: %2, נגישים: %3, לא נגישים: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
he: נמצאו %1 תואמים ב־%2 התקנים

en: IgnoredSymbolicLink:
he: קישורים סמליים שנתעלמו:

en: Removing:
he: הסרה:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
he: הוסרו: %1, סך הכול: %2, נתעלמו: %3

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Idle
he: בהמתנה

en: Suspended
he: מושהה

en: Initial Indexing
he: סידור ראשוני במפתח

en: Indexing new files
he: קבצים חדשים מסודרים במפתח

en: Indexing modified files
he: קבצים שנערכו מסודרים במפתח

en: Indexing Extended Attributes
he: תכונות מורחבות מסודרות במפתח

en: Indexing file content
he: תוכן הקובץ מסודר במפתח

en: Checking for unindexed files
he: מתבצעת בדיקה לאיתור קבצים שאינם במפתח

en: Checking for stale index entries
he: מתבצעת בדיקה לאיתור רשומות מיושנות במפתח

en: Idle (Powersave)
he: בהמתנה (חיסכון בחשמל)

en: Not Running
he: לא פעיל

en: Starting
he: מתחיל
