baloo - en to he translation catalogue (80 entries)

en: Manipulate the Baloo configuration
he: עריכת ההגדרות של Baloo

en: The config command can be used to manipulate the Baloo Configuration
he: פקודת ההגדרות יכולה לשמש כדי לשנות את ההגדרות של Baloo

en: Usage: balooctl config <command>
he: שימוש: balooctl config <command>

en: Possible Commands:
he: פקודות זמינות:

en: Add a value to config parameter
he: הוספת ערך למשתנה הגדרות

en: Remove a value from a config parameter
he: הסרת ערכת ממשתנה הגדרות

en: Show the value of a config parameter
he: הצגת ערך משתנה ההגדרות

en: Set the value of a config parameter
he: הגדרת ערך משתנה הגדרות

en: Display this help menu
he: הצגת תפריט עזרה זה

en: The following configuration options may be listed:
he: אפשר להציג את אפשרויות ההגדרה הבאות:

en: Controls if Baloo indexes hidden files and folders
he: שולט האם Baloo יסדר קבצים ותיקיות נסתרים במפתח

en: Controls if Baloo indexes file content
he: שולט האם Baloo יסדר את תוכן הקבצים במפתח

en: The list of folders which Baloo indexes
he: רשימת התיקיות ש־Baloo מסדר במפתח

en: The list of folders which Baloo will never index
he: רשימת התיקיות ש־Baloo לעולם לא יסדר במפתח

en: The list of filters which are used to exclude files
he: רשימת המסננים שמשמשים להחריג קבצים

en: The list of mimetypes which are used to exclude files
he: רשימת טיפוסי ה־MIME שמשמשים להחריג קבצים

en: Config parameter could not be found
he: לא ניתן למצוא את משתנה ההגדרות

en: The following configuration options may be modified:
he: אפשר לערוך את אפשרויות ההגדרה הבאות:

en: A folder must be provided
he: חובה לספק תיקייה

en: %1 is not in the list of include folders
he: %1 אינו ברשימת התיקיות להכללה

en: %1 is not in the list of exclude folders
he:  %1 אינה ברשימת התיקיות להחרגה

en: A filter must be provided
he: חובה לספק מסנן

en: %1 is not in list of exclude filters
he: %1 אינו ברשימת מסנני ההחרגה

en: A mimetype must be provided
he: יש לספק טיפוס MIME

en: %1 is not in list of exclude mimetypes
he: %1 אינו ברשימת טיפוסי ה־MIME להחרגה

en: Path does not exist
he: הנתיב לא קיים

en: Path is not a directory
he: הנתיב אינו תיקייה

en: %1 is already in the list of include folders
he: %1 כבר ברשימת התיקיות להכללה

en: %1 is in the list of exclude folders
he: %1 ברשימת התיקיות להחרגה

en: %1 is already in the list of exclude folders
he: %1 כבר ברשימת התיקיות התיקיות להחרגה

en: Exclude filter is already in the list
he: מסנן ההחרגה כבר ברשימה

en: Exclude mimetype is already in the list
he: טיפוסי ה־MIME להחרגה כבר נמצאים ברשימה

en: A value must be provided
he: חובה לספק ערך

en: Invalid value
he: ערך שגוי

en: Vishesh Handa
he: וישש האנדה

en: The command to execute
he: הפקודה להרצה

en: Print the status of the indexer
he: הצגת מצב המסדר במפתח

en: Enable the file indexer
he: הפעלת מסדר הקבצים במפתח

en: Disable the file indexer
he: השבתת מסדר הקבצים במפתח

en: Remove the index database
he: הסרת מסד הנתונים של המפתח

en: Suspend the file indexer
he: השהיית המסדר במפתח

en: Resume the file indexer
he: המשך פעילות המסדר במפתח

en: Check for any unindexed files and index them
he: לבדוק אם יש קבצים שטרם סודרו במפתח ולסדר אותם במפתח

en: Index the specified files
he: סידור הקבצים שצוינו במפתח

en: Forget the specified files
he: שכיחת הקבצים שצוינו

en: Modify the Baloo configuration
he: שינוי ההגדרות של Baloo

en: Monitor the file indexer
he: מעקב אחר מסד הקבצים במפתח

en: Display the disk space used by index
he: הצגת המקום בכונן שתופס המפתח

en: Display files which could not be indexed
he: הצגת קבצים שניתן לסדר במפתח

[ctx: Format to use for status command, %1|%2|%3 are option values, %4 is a CLI command]
en: Output format <%1|%2|%3>.
    The default format is "%1".
    Only applies to "%4"
he: תבנית הפלט <%1|%2|%3>.
    תבנית ברירת המחדל היא „%1”.
    חל רק על „%4”

en: format
he: תבנית

en: Press ctrl+c to stop monitoring
he: יש ללחוץ על ctrl+c to כדי לעצור את המעקב

en: Waiting for file indexer to start
he: בהמתנה להפעלת מסדר הקבצים במפתח

en: Press Ctrl+C to stop monitoring
he: יש ללחוץ על Ctrl+C כדי להפסיק לעקוב

en: File indexer is running
he: מסדר הקבצים במפתח רץ

[ctx: currently indexed file]
en: Indexing: %1
he: סידור במפתח: %1

en: : Ok
he: : תקין

en: CLI interface for monitoring Baloo
he: ממשק לשורת הפקודה למעקב אחרי Baloo

en: Print the status of the Indexer
he: הצגת מצב המסדר במפתח

en: File ignored
he: הקובץ נתעלם

en: Basic Indexing: Disabled
he: סידור בסיסי במפתח: מושבת

en: Basic Indexing: Scheduled
he: סידור בסיסי במפתח: מתוזמן

en: Basic Indexing: Done
he: סידור בסיסי במפתח: הסתיים

en: Content Indexing: Scheduled
he: סידור תוכן במפתח: מתוזמן

en: Content Indexing: Failed
he: סידור תוכן במפתח: נכשל

en: Content Indexing: Done
he: סידור תוכן במפתח: הסתיים

en: Ignoring non-existent file %1
he: התעלמות מקובץ שלא קיים %1

en: Ignoring symlink/special file %1
he: התעלמות מקישור סמלי/קובץ מיוחד %1

en: File: %1
he: קובץ: %1

en: Output format "%1" is invalid, use one of:
he: תבנית הפלט „%1” שגויה, יש להשתמש באחת מבין:

en: Baloo is currently disabled. To enable, please run %1
he: Baloo מושבת כרגע. כדי להפעיל, נא להריץ את הפקודה %1

en: Baloo Index could not be opened
he: לא ניתן לפתוח את המפתח של Baloo

en: Baloo File Indexer is running
he: מסדר הקבצים במפתח Baloo רץ

en: Indexer state: %1
he: מצב מסדר במפתח: %1

en: Baloo File Indexer is not running
he: מסדר הקבצים במפתח Baloo לא רץ

en: Total files indexed: %1
he: סך כל הקבצים שסודרו במפתח: %1

en: Files waiting for content indexing: %1
he: קבצים שממתינים לסידור תוכן במפתח: %1

en: Files failed to index: %1
he: קבצים שהסידור שלהם במפתח נכשל: %1

en: Current size of index is %1
he: גודל המפתח הנוכחי הוא %1

en: Index does not exist yet
he: המפתח לא קיים עדיין
