baloo - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Baloo Show
eu: Baloo aurkezpena

en: The Baloo data Viewer - A debugging tool
eu: Baloo datu ikuskatzailea - Arazteko tresna bat

en: Urls, document ids or inodes of the files
eu: URLak, dokumentuen IDak edo fitxategien inodoak

en: Print internal info
eu: Inprimatu barneko informazioa

en: Arguments are interpreted as inode numbers (requires -d)
eu: Argumentuak inodo zenbaki gisa interpretatzen dira  (-d behar du)

en: Device id for the files
eu: Fitxategiaren gailu id

en: Error: -i requires specifying a device (-d <deviceId>)
eu: Errorea: -i erabiltzeko gailu bat zehaztu behar da (-d <gailuID>)

en: The Baloo index could not be opened. Please run "%1" to see if Baloo is enabled and working.
eu: Baloo indizea ezin izan da ireki. Exekutatu "%1" Baloo gaituta eta martxan dagoen ikusteko.

en: The document IDs of the Baloo DB and the filesystem are different:
eu: Dokumentuen IDak ezberdinak dira Baloo DB-an eta fitxategi-sisteman:

en: %1: Not a valid url or document id
eu: %1: Ez da baliozko URL bat edo dokumentu ID bat

en: %1: Failed to parse inode number
eu: %1: Huts egin du inodo zenbakiaren azterketa sintaktikoak

en: %1: No index information found
eu: %1: Ez da indize informaziorik aurkitu

en: Internal Info
eu: Barneko informazioa

en: File Name Terms: %1
eu: Fitxategi izen terminoak: %1

en: %1 Terms: %2
eu: %1 terminoak: %2

en: Plain Text Terms: %1
eu: Testu arrunteko terminoak: %1

en: Property Terms: %1
eu: Propietate terminoak: %1

[ctx: Prefix string for internal errors]
en: Internal Error - %1
eu: Barneko errorea - %1
