baloo - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Baloo Search
eu: Baloo bilaketa

en: A tool to search through the files indexed by Baloo
eu: Balook indexatutako fitxategietan barrena bilatzeko tresna

en: The maximum number of results
eu: Emaitzen kopuru handiena

en: limit
eu: Muga

en: Offset from which to start the search
eu: Bilaketa hasteko jatorri-aldaketa

en: offset
eu: jatorri-aldaketa

en: Type of data to be searched
eu: Bilatu beharreko datu mota

en: Limit search to specified directory
eu: Mugatu bilaketa adierazitako karpetara

en: directory
eu: karpeta

en: Show document IDs
eu: Erakutsi dokumentuen IDak

en: Sorting criteria
eu: Sailkatzeko irizpidea

en: query
eu: kontsulta

en: List of words to query for
eu: kontsultarako hitz zerrenda

en: %1 is not a valid directory
eu: %1 ez da baliozko direktorioa

en: Using canonical path '%1' for '%2'
eu: '%2'(e)rekin '%1' bide-izen kanonikoa erabiltzen ari da

en: Elapsed: %1 msecs
eu: Igarotakoa: %1 ms
