baloo - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Filter by device id.
    0 (default) does not filter and everything is printed.
    Positive numbers are including filters printing only the mentioned device id.
    Negative numbers are excluding filters printing everything but the mentioned device id.
    May be given multiple times.
eu: Iragazi gailu id bidez.
    0 (lehenetsia) ez du iragazten eta guztia inprimatzen da.
    Zenbaki positiboak barneratzeko iragazkiak dira aipatu gailu id soilik inprimatuz.
    Zenbaki negatiboak kanporatzeko iragazkiak dira guztia aipatu gailu id ezik inprimatuz.
    Behin baino gehiagotan eman daiteke.

en: integer
eu: osoa

en: List only inaccessible entries.
    Only applies to "%1"
eu: Zerrendatu soilik sarrera eskuraezinak.
    Ezartzen zaio soilik "%1"-(e)ri

en: Act only on item on mounted devices
eu: Ekin soilik muntatutako gailuetako elementuan

en: Print results of a cleaning operation, but do not change anything.
    Only applies to "%1" command
eu: Inprimatu garbitzeko eragiketa baten emaitzak, baino ez ezer aldatu.
    Ezartzen zaio soilik "%1" komandoari

en: List database contents. Use a regular expression as argument to filter output
eu: Zerrendatu datu-baseko edukia. Erabili adierazpen erregular bat argumentu gisa irteera iragazteko

en: List devices
eu: Zerrendatu gailuak

en: Remove stale database entries
eu: Kendu datu-baseko sarrera zaharkituak

en: 
    
    Commands:
        %1
eu: 
    
    Komandoak:
        %1

en: Baloo Database Sanitizer
eu: Baloo datu-basearen onbideratzailea

en: The Baloo Database Lister & Sanitizer
eu: Baloo datu-basearen zerrendatzailea eta onbideratzailea

en: Maintainer
eu: Arduraduna

en: The command to execute
eu: Exekutatu beharreko komandoa

[ctx: Command]
en: A regular expression applied to the URL of database items
    Example: %1
eu: Adierazpen erregular bat datu-base elementuen URLari ezarria
    Adibidea: %1

en: Baloo Index could not be opened
eu: Balooren indizea ezin izan da ireki

en: Listing database contents...
eu: Datu-basearen edukia zerrendatzen...

en: Removing stale database contents...
eu: Datu-baseko eduki zaharkitua kentzen...

en: Elapsed: %1 secs
eu: Iragandako denbora: %1 s
