baloo - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
et: Kokku: %1, kättesaamatuid: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
et: Kokku: %1, eiratavaid: %2, kättesaadavaid: %3, kättesaamatuid: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
et: Leiti %1 vastet %2 seadmes

en: IgnoredSymbolicLink:
et: Eiratud nimeviitu:

en: Removing:
et: Eemaldamine:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
et: Eemaldatud: %1, kokku: %2, eiratud: %3
