baloo - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Filter by device id.
    0 (default) does not filter and everything is printed.
    Positive numbers are including filters printing only the mentioned device id.
    Negative numbers are excluding filters printing everything but the mentioned device id.
    May be given multiple times.
et: Filtreerimine seadme ID järgi.
    0 (vaikimisi) ei filtreeri midagi ja näitab kõike.
    Positiivsed arvud on kaasavad filtrid, mis näitavad ainult määratud seadme ID-d.
    Negatiivsed arvud on välistavad filtrid, mis näitavad kõike, välja arvatud määratud seadme ID-d.
    Võib anda korduvalt.

en: integer
et: täisarv

en: List only inaccessible entries.
    Only applies to "%1"
et: Ainult kättesaamatute kirjete näitamine.
    Võimalik ainult "%1" korral

en: Act only on item on mounted devices
et: Tegutsemine ainult ühendatud seadmete korral

en: Print results of a cleaning operation, but do not change anything.
    Only applies to "%1" command
et: Puhastusoperatsiooni tulemuste näitamine ilma midagi muutma.
    Võimalik ainult käsu "%1" korral.

en: List database contents. Use a regular expression as argument to filter output
et: Andmebaasi sisu näitamine. Väljundi filtreerimiseks kasuta argumendina regulaaravaldist.

en: List devices
et: Seadmete loend

en: Remove stale database entries
et: Hangunud andmebaasikirjete eemaldamine

en: 
    
    Commands:
        %1
et: 
    
    Käsud:
        %1

en: Baloo Database Sanitizer
et: Baloo andmebaasi tervendaja

en: The Baloo Database Lister & Sanitizer
et: Baloo andmebaasi näitaja ja tervendaja

en: (c) 2018, Michael Heidelbach
et: (c) 2018: Michael Heidelbach

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: The command to execute
et: Täidetav käsk

[ctx: Command]
en: A regular expression applied to the URL of database items
    Example: %1
et: Andmebaasi kirjete URL-ile rakendatav regulaaravaldis
    Näide: %1

en: Baloo Index could not be opened
et: Baloo indeksi avamine nurjus

en: Listing database contents...
et: Andmebaasi sisu uurimine ...

en: Removing stale database contents...
et: Hangunud andmebaasi sisu eemaldamine ...

en: Elapsed: %1 secs
et: Aega kulunud: %1 sek
