baloo - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
eo: Sumo: %1, Neatingebla: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
eo: Sumo: %1, Ignorita: %2, Alirebla: %3, Neatingebla: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
eo: Trovis %1 kongrua en %2 aparatoj

en: Removing:
eo: Forigo:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
eo: Forigita: %1, Sumo: %2, Ignorita: %3

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Idle
eo: Senlabore

en: Suspended
eo: Nuligita

en: Initial Indexing
eo: Komenca Indeksado

en: Indexing new files
eo: Indeksante novajn dosierojn

en: Indexing modified files
eo: Indeksante modifitajn dosierojn

en: Indexing Extended Attributes
eo: Indeksado de Etenditaj Atributoj

en: Indexing file content
eo: Indeksado de dosiero enhavo

en: Checking for unindexed files
eo: Kontrolante neindeksitajn dosierojn

en: Checking for stale index entries
eo: Kontrolante malnoviĝintajn indeksaĵojn

en: Idle (Powersave)
eo: Neaktiva (Poŝparo)

en: Not Running
eo: Ne Kurante

en: Starting
eo: Komencante
