baloo - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Filter by device id.
    0 (default) does not filter and everything is printed.
    Positive numbers are including filters printing only the mentioned device id.
    Negative numbers are excluding filters printing everything but the mentioned device id.
    May be given multiple times.
eo: Filtrilo laŭ aparato-identigilo.
    0 (defaŭlte) ne filtras kaj ĉio estas presita.
    Pozitivaj nombroj inkluzivas filtrilojn presantajn nur la menciitan aparato-identigilon.
    Negativaj nombroj ekskludas filtrilojn, kiuj presas ĉion krom la menciita aparato-identigilo.
    Povas ricevi plurajn fojojn.

en: integer
eo: entjero

en: List only inaccessible entries.
    Only applies to "%1"
eo: Listigu nur neatingeblajn enskribojn.
    Nur validas por "%1"

en: Act only on item on mounted devices
eo: Agi nur pri objekto sur muntitaj aparatoj

en: Print results of a cleaning operation, but do not change anything.
    Only applies to "%1" command
eo: Presu rezultojn de purigado, sed nenion ŝanĝu.
    Nur validas por la komando "%1"

en: List database contents. Use a regular expression as argument to filter output
eo: Listo de datumbazo enhavo. Uzu regulan esprimon kiel argumenton por filtri eliron

en: List devices
eo: Listigi aparatojn

en: Remove stale database entries
eo: Forigi malnoviĝintajn datumbazajn enirojn

en: 
    
    Commands:
        %1
eo: 
    
    Komandoj:
        %1

en: The Baloo Database Lister & Sanitizer
eo: The Balu-datendbaza listigilo kaj sanigilo

en: Michael Heidelbach
eo: Mikaelo Heidelbach

en: Maintainer
eo: Prizorganto

en: The command to execute
eo: La lanĉenda komando

[ctx: Command]
en: A regular expression applied to the URL of database items
    Example: %1
eo: Regula esprimo aplikita al la URL de datumbazaj eroj
    Ekzemplo: %1

en: Baloo Index could not be opened
eo: Baloo-Indekso ne povis esti malfermita

en: Listing database contents...
eo: Listo de enhavo de datumbazo...

en: Removing stale database contents...
eo: Forigante malnoviĝintan datumbazan enhavon...

en: Elapsed: %1 secs
eo: Pasis: %1 sekundoj
