baloo - en to ca@valencia translation catalogue (18 entries)

en: Baloo Show
ca@valencia: Vista de Baloo

en: The Baloo data Viewer - A debugging tool
ca@valencia: El visor de dades de Baloo -una eina de depuració-

en: Urls, document ids or inodes of the files
ca@valencia: URL, ID de document o «inodes» dels fitxers

en: Print internal info
ca@valencia: Imprimix la informació interna

en: Arguments are interpreted as inode numbers (requires -d)
ca@valencia: Els arguments s'interpreten com a números d'«inodes» (requerix -d)

en: Device id for the files
ca@valencia: ID del dispositiu dels fitxers

en: Error: -i requires specifying a device (-d <deviceId>)
ca@valencia: S'ha produït un error: -i requerix especificar un dispositiu (-d <deviceId>)

en: The Baloo index could not be opened. Please run "%1" to see if Baloo is enabled and working.
ca@valencia: No s'ha pogut obrir l'índex de Baloo. Executeu «%1» per a veure si Baloo està habilitat i en funcionament.

en: The document IDs of the Baloo DB and the filesystem are different:
ca@valencia: Els ID del document de la BBDD de Baloo i del sistema de fitxers són diferents:

en: %1: Not a valid url or document id
ca@valencia: %1: No és un URL o un ID de document vàlid

en: %1: Failed to parse inode number
ca@valencia: %1: No s'ha pogut analitzar el número d'«inode»

en: %1: No index information found
ca@valencia: %1: No s'ha trobat informació de l'índex

en: Internal Info
ca@valencia: Informació interna

en: File Name Terms: %1
ca@valencia: Termes del nom de fitxer: %1

en: %1 Terms: %2
ca@valencia: Termes %1: %2

en: Plain Text Terms: %1
ca@valencia: Termes de text net: %1

en: Property Terms: %1
ca@valencia: Termes de propietats: %1

[ctx: Prefix string for internal errors]
en: Internal Error - %1
ca@valencia: S'ha produït un error intern - %1
