baloo - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Baloo Show
ca: Vista del Baloo

en: The Baloo data Viewer - A debugging tool
ca: El visualitzador de dades del Baloo -una eina de depuració-

en: Urls, document ids or inodes of the files
ca: URL, ID de document o «inodes» dels fitxers

en: Print internal info
ca: Imprimeix la informació interna

en: Arguments are interpreted as inode numbers (requires -d)
ca: Els arguments s'interpreten com a números d'«inodes» (requereix -d)

en: Device id for the files
ca: ID del dispositiu dels fitxers

en: Error: -i requires specifying a device (-d <deviceId>)
ca: Error: -i requereix especificar un dispositiu (-d <deviceId>)

en: The Baloo index could not be opened. Please run "%1" to see if Baloo is enabled and working.
ca: No s'ha pogut obrir l'índex del Baloo. Executeu «%1» per a veure si el Baloo està habilitat i en funcionament.

en: The document IDs of the Baloo DB and the filesystem are different:
ca: Els ID del document de la BBDD del Baloo i del sistema de fitxers són diferents:

en: %1: Not a valid url or document id
ca: %1: No és un URL o un ID de document vàlid

en: %1: Failed to parse inode number
ca: %1: Ha fallat en analitzar el número d'«inode»

en: %1: No index information found
ca: %1: No s'ha trobat informació de l'índex

en: Internal Info
ca: Informació interna

en: File Name Terms: %1
ca: Termes del nom de fitxer: %1

en: %1 Terms: %2
ca: Termes %1: %2

en: Plain Text Terms: %1
ca: Termes de text net: %1

en: Property Terms: %1
ca: Termes de propietats: %1

[ctx: Prefix string for internal errors]
en: Internal Error - %1
ca: Error intern - %1
