baloo - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
ca: Total: %1, Inaccessibles: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
ca: Total: %1, Ignorades: %2, Accessibles: %3, Inaccessibles: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
ca: S'han trobat %1 coincidències a %2 dispositius

en: IgnoredSymbolicLink:
ca: EnllaçSimbòlicIgnorat:

en: Removing:
ca: S'està eliminant:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
ca: Eliminades: %1, Total: %2, Ignorades: %3

en: Unknown
ca: Desconeguda

en: Idle
ca: En espera

en: Suspended
ca: Suspesa

en: Initial Indexing
ca: Indexació inicial

en: Indexing new files
ca: Indexació dels fitxers nous

en: Indexing modified files
ca: Indexació dels fitxers modificats

en: Indexing Extended Attributes
ca: Indexació dels atributs ampliats

en: Indexing file content
ca: Indexació del contingut dels fitxers

en: Checking for unindexed files
ca: S'està comprovant si hi ha fitxers sense indexar

en: Checking for stale index entries
ca: S'està comprovant si hi ha entrades caducades de l'índex

en: Idle (Powersave)
ca: En espera (estalvi d'energia)

en: Not Running
ca: No s'està executant

en: Starting
ca: S'està iniciant
