baloo - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Baloo Search
az: Baloo axtarş xidməti

en: A tool to search through the files indexed by Baloo
az: Baloo tərəfindən indeksləşmiş fayllar arasında axtarış üçün vasitə

en: The maximum number of results
az: Nəticənin maksimum sayı

en: limit
az: Limit

en: Offset from which to start the search
az: Axtarışın başlanana yerdən kənarda

en: offset
az: kənar

en: Type of data to be searched
az: Axtarış üçün verilənlərin növü

en: typeStr
az: NövAdı

en: Limit search to specified directory
az: Verilmiş qovluq üçün axtarış limiti

en: directory
az: Qovluq

en: Show document IDs
az: Sənəd İD-sini göstərmək

en: query
az: Sorğü

en: List of words to query for
az: Axtarılmalı olan sözlərin siyahısı

en: %1 is not a valid directory
az: %1 etibarlı qovluq deyil

en: Elapsed: %1 msecs
az: Sərf olunan vaxt: %1 msan
