baloo - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Filter by device id.
    0 (default) does not filter and everything is printed.
    Positive numbers are including filters printing only the mentioned device id.
    Negative numbers are excluding filters printing everything but the mentioned device id.
    May be given multiple times.
az: Qurğunun identifikatoruna görə filtrləmə 
    0 (ilkin göstərici) filtrləmə və çıxarışları qeyri-aktiv edir
    Müsbət göstəricilər, yalnız müəyyən edilmiş id-ləri olan qurğuları göstərən filtrləri əlavə edir
    Mənfi göstəricilər uyğun identifikatorlu qurğuları istisna edən filtrləri tətbiq edir
    Bu bir neçə dəfə təkrar verilə bilər.

en: integer
az: tam rəqəmlər

en: List only inaccessible entries.
    Only applies to "%1"
az: Yalnız əlçatmaz girişləri sadalayın.
    Yalnız "%1" tətbiq olunur

en: Act only on item on mounted devices
az: Yalnız qoşulmuş qurğulardakı obyektlər üzərində işləmək

en: Print results of a cleaning operation, but do not change anything.
    Only applies to "%1" command
az: Təmizləmə əməliyyatının nəticəsindən çıxarış etmək, ancaq verilənlər 
    bazasında heç bir dəyişiklik etməmək. Yalnız "%1"əmrinə tətbiq etmək

en: List database contents. Use a regular expression as argument to filter output
az: Verilənlər bazasının tərkibini göstərmək. Çıxarışın filtrə olunması üçün müntəzəm bir ifadədən istifadə edin

en: List devices
az: Qurğuların siyahısını göstərmək

en: Remove stale database entries
az: Verilənlər bazasında mövcud olmayan obyektlərə aid qeydləri silmək

en: 
    
    Commands:
        %1
az: 
    
    Əmrlər:
        %1

en: Baloo Database Sanitizer
az: Baloo Verilənlər Bazası Təmizləyicisi

en: The Baloo Database Lister & Sanitizer
az: Baloo Verilənlər Bazası üçün Baxış və Təmizləyici Aləti

en: Maintainer
az: Müşayətçi

en: The command to execute
az: İcra etmək üçün əmr

[ctx: Command]
en: A regular expression applied to the URL of database items
    Example: %1
az: Verilənlər Bazası ünvanı (URL) üçün verilən ifadə tətbiq edildi
    Məsələn:%1

en: Baloo Index could not be opened
az: Baloo indeks açıla bilmir

en: Listing database contents...
az: Verilənlər Bazası tərkibi göstərilir...

en: Removing stale database contents...
az: Verilənlər Bazasında köhnə obyektlər ləğv edilir...

en: Elapsed: %1 secs
az: Sərf olunan vaxt: %1 saniyə
