plasma-angelfish - en to cs translation catalogue (148 entries)

en: Copyright 2020 Angelfish developers
cs: Autorská práva 2020 Vývojáři Angelfish

en: Download finished
cs: Stahování dokončeno

en: Download failed
cs: Stažení bylo neúspěšné

en: Open
cs: Otevřít

en: Authentication required
cs: Je vyžadováno ověření totožnosti

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Do you want to download this file?
cs: Přejete si stáhnout tento soubor?

en: Download
cs: Stáhnout

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Error loading the page
cs: Chyba při načítání stránky

en: Retry
cs: Zkusit znovu

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: This page says
cs: Tato stránka tvrdí

en: Leave page
cs: Opustit stránku

en: Submit
cs: Odeslat

en: Do you want to allow the website to access the geo location?
cs: Opravdu si přejete umožnit webové stránce přístup vašim souřadnicím?

en: Do you want to allow the website to access the microphone?
cs: Opravdu si přejete umožnit webové stránce přístup k mikrofonu?

en: Do you want to allow the website to access the camera?
cs: Opravdu si přejete umožnit webové stránce přístup ke kameře?

en: Do you want to allow the website to access the camera and the microphone?
cs: Opravdu si přejete umožnit webové stránce přístup ke kameře a mikrofonu?

en: Do you want to allow the website to share your screen?
cs: Opravdu si přejete umožnit webové stránce sdílet obrazovku?

en: Do you want to allow the website to share the sound output?
cs: Opravdu si přejete umožnit webové stránce sdílet zvukový výstup?

en: Do you want to allow the website to send you notifications?
cs: Opravdu si přejete umožnit webové stránce posílat vám upozornění?

en: Accept
cs: Přijmout

en: Decline
cs: Odmítnout

en: Print
cs: Tisk

en: Destination
cs: Cíl

en: Save to PDF
cs: Uložit do PDF

en: Orientation
cs: Orientace

en: Paper size
cs: Velikost papíru

en: Options
cs: Možnosti

en: Print backgrounds
cs: Vytisknout pozadí

en: Save
cs: Uložit

en: Website was opened in a new tab
cs: Stránka byla otevřena v nové kartě

en: Entered Full Screen Mode
cs: Zahájen celoobrazovkový režim

en: Exit Full Screen (Esc)
cs: Ukončit celoobrazovkový režim (Esc)

en: Play
cs: Přehrát

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Unmute
cs: Povolit zvuk

en: Mute
cs: Ztlumit

en: Speed
cs: Rychlost

en: Loop
cs: Smyčka

en: Exit fullscreen
cs: Ukončit režim celé obrazovky

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Hide controls
cs: Skrýt ovládání

en: Show controls
cs: Ukázat ovládací prvky

en: Open video
cs: Otevřít video

en: Open audio
cs: Otevřít audio

en: Open video in new Tab
cs: Otevřít video v nové kartě

en: Open audio in new Tab
cs: Otevřít audio v nové kartě

en: Save video
cs: Uložit video

en: Copy video Link
cs: Kopírovat odkaz na video

en: Open image
cs: Otevřít obrázek

en: Open image in new Tab
cs: Otevřít obrázek v nové kartě

en: Save image
cs: Uložit obrázek

en: Copy image
cs: Kopírovat obrázek

en: Copy image link
cs: Kopírovat odkaz na obrázek

en: Open link
cs: Otevřít odkaz

en: Open link in new Tab
cs: Otevřít odkaz v nové kartě

en: Bookmark link
cs: Přidat odkaz do záložek

en: Save link
cs: Uložit odkaz

en: Copy link
cs: Kopírovat odkaz

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Paste
cs: Vložit

en: Share page
cs: Sdílet stránku

en: View page source
cs: Zobrazit zdrojový kód stránky

en: Downloading...
cs: Stahuji...

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Search bookmarks…
cs: Hledat záložky...

en: No bookmarks yet
cs: Zatím žádné záložky

en: Search or enter URL…
cs: Hledat nebo zadat URL...

en: New Tab
cs: Nová karta

en: Leave private mode
cs: Opustit soukromý režim

en: Private mode
cs: Soukromý režim

en: History
cs: Historie

en: Downloads
cs: Stahování

en: Full Screen
cs: Celá obrazovka

en: Hide developer tools
cs: Skrýt nástroje pro vývojáře

en: Show developer tools
cs: Zobrazit nástroje pro vývojáře

en: Find in page
cs: Najít na stránce

[ctx: @action:inmenu]
en: Reader Mode
cs: Režim čtení

en: Add to application launcher
cs: Přidat do spouštěče aplikací

en: Settings
cs: Nastavení

en: Search history…
cs: Hledat v historii…

en: Clear all history
cs: Vymazat celou historii

en: Not history yet
cs: Historie je zatím prázdná

en: Reader Mode: %1
cs: Režim čtení: %1

en: Close tab
cs: Zavřít kartu

en: Open a new tab
cs: Otevřít novou kartu

en: List all tabs
cs: Vypsat všechny karty

en: Reload Tab
cs: Znovu načíst kartu

en: Duplicate Tab
cs: Duplikovat kartu

en: Bookmark Tab
cs: Karta záložek

en: Close Tab
cs: Zavřít kartu

en: No running downloads
cs: Neběžící žádná stahování

[ctx: download state]
en: Starting…
cs: Úvod…

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Cancelled
cs: Zrušeno

[ctx: download state]
en: Interrupted
cs: Přerušeno

[ctx: download state]
en: In progress
cs: Probíhá

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Search...
cs: Hledat...

en: Angelfish Web Browser
cs: Webový prohlížeč Angelfish

en: Tabs
cs: Karty

en: Add to homescreen
cs: Přidat na domovskou obrazovku

en: Open in app
cs: Otevřít v aplikaci

en: Go previous
cs: Přejít na předchozí

en: Go forward
cs: Přejít vpřed

en: Stop loading
cs: Zastavit načítání

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Bookmarked
cs: V záložkách

en: Bookmark
cs: Záložka

en: Reader Mode
cs: Režim čtení

en: Done
cs: Hotovo

en: Site wants to open a new tab: 
    %1
cs: Stránka se pokouší otevřít novou kartu: 
    %1

en: Share page to
cs: Sdílet stránku s

en: URL to open
cs: URL k otevření

en: General
cs: Obecné

en: Web Apps
cs: Webové aplikace

en: Search Engine
cs: Vyhledávací stroj

en: Toolbars
cs: Panely nástrojů

en: Homepage:
cs: Domácí stránka:

en: New tabs:
cs: Nové karty:

en: Always show the tab bar
cs: Vždy zobrazovat panel karet

en: Adblock settings
cs: Nastavení Ad Blocku

[ctx: @action:intoolbar]
en: Add Filterlist
cs: Přidat seznam filtrů

en: Update lists
cs: Aktualizovat seznamy

en: Remove this filter list
cs: Odstranit tento seznam filtrů

en: Add Filterlist
cs: Přidat seznam filtrů

en: Add filterlist
cs: Přidat seznam filtrů

en: Name
cs: Název

en: Enable JavaScript
cs: Povolit JavaScript

en: Load images
cs: Načíst obrázky

en: Whether to load images on websites.
cs: Zda načítat obrázky na webových stránkách.

en: Enable adblock
cs: Povolit adblock

en: AdBlock functionality was not included in this build.
cs: Funkcionalita AdBlocku v tomto sestavení nebyla zahrnuta.

en: Switch to new tab immediately
cs: Okamžitě přepnout na novou kartu

en: Use Smooth Scrolling
cs: Použít jemné posouvání

en: Use dark color scheme
cs: Použít tmavé barevné schéma

en: Websites will have their color schemes set to dark. Requires app restart to take effect.
cs: Stránky budou mít barevné schéma nastaveny na tmavé. Aby se projevila změna této volby, je potřeba restart aplikace.

en: Go back
cs: Přejít zpět

en: Reload/Stop
cs: Obnovit/Zastavit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Base URL of your preferred search engine
cs: Základní URL preferovaného vyhledávače

en: Remove app
cs: Odstranit aplikaci

[ctx: placeholder message]
en: No Web Apps installed
cs: Žádná webová aplikace nebyla nainstalována
