alligator - en to hu translation catalogue (76 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default Feed Group
hu: Alapértelmezett hírcsoport

en: Invalid XML
hu: Érvénytelen XML

en: No parser accepted the XML
hu: Egyetlen feldolgozó sem fogadta el az XML-t

en: Error while parsing feed
hu: Hiba a hírforrás feldolgozásakor

en: Feed Reader
hu: Hírolvasó

en: © 2020-2024 KDE Community
hu: © A KDE közösség, 2020-2024.

en: RSS/Atom Feed Reader
hu: RSS/Atom hírolvasó

en: Adds a new feed to database.
hu: Új hírforrás hozzáadása az adatbázishoz.

en: feed URL
hu: Csatorna URL

en: Add Feed
hu: Hírcsatorna hozzáadása

en: Url
hu: URL

en: Mark entries as read
hu: Bejegyzések megjelölése olvasottként

[ctx: @action:button]
en: Add Feed
hu: Hírcsatorna hozzáadása

[ctx: @action:button]
en: Cancel
hu: Mégse

en: All Feeds
hu: Minden csatorna

en: Settings
hu: Beállítások

en: Manage Feeds
hu: Hírforrások kezelése

en: About
hu: Névjegy

en: Edit Feed
hu: Csatorna szerkesztése

en: Display Name:
hu: Megjelenítendő név:

en: Group:
hu: Csoport:

[ctx: by <author(s)>]
en: by
hu: , szerző:

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Details
hu: Részletek

en: Expand sidebar
hu: Oldalsáv kinyitása

en: Collapse sidebar
hu: Oldalsáv összecsukása

en: All Entries
hu: Minden bejegyzés

en: Error
hu: Hiba

en: Error (%1): %2
hu: Hiba (%1): %2

en: No unread entries available
hu: Nincsenek olvasatlan bejegyzések

en: No entries available
hu: Nincsenek bejegyzések

en: All
hu: Összes

en: Unread
hu: Olvasatlan

en: Open in Browser
hu: Megnyitás böngészőben

[ctx: <Feed Name> - Details]
en: %1 - Details
hu: %1 - részletek

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
hu: , szerző: %1

en: Subscribed since: %1
hu: Feliratkozás kezdete: %1

en: last updated: %1
hu: utolsó frissítés: %1

en: %1 posts, %2 unread
hu: %1 bejegyzés, %2 olvasatlan

en: Feed Group
hu: Csatornacsoport

en: Name:
hu: Név:

en: Description:
hu: Leírás:

en: %1 unread entry | %1 unread entries
hu[0]: %1 olvasatlan bejegyzés
hu[1]: %1 olvasatlan bejegyzés

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Delete this Feed
hu: Hírforrás törlése

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Edit this Feed
hu: Hírforrás szerkesztése

[ctx: 'Feeds' as in 'RSS Feeds']
en: Manage Feeds
hu: Hírforrások kezelése

en: Refresh All Feeds
hu: Összes frissítése

en: Add Feed…
hu: Hírforrás hozzáadása…

[ctx: @title]
en: Add Feed
hu: Hírforrás hozzáadása

en: Manage Feed Groups
hu: Hírforráscsoportok kezelése

en: Import Feeds…
hu: Hírforrások importálása…

en: Export Feeds…
hu: Hírforrások exportálása…

en: No feeds added yet
hu: Nincsenek hírforrások

en: Import Feeds
hu: Hírcsatornák importálása

en: All Files (*)
hu: Minden fájl (*)

en: XML Files (*.xml)
hu: XML-fájlok (*.xml)

en: OPML Files (*.opml)
hu: OPML-fájlok (*.opml)

en: Export Feeds
hu: Hírcsatornák exportálása

en: All Files
hu: Minden fájl

en: Groups
hu: Csoportok

en: Add Group…
hu: Csoport hozzáadása…

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Set as Default
hu: Beállítás alapértelmezettként

en: No groups created yet
hu: Nincsenek még csoportok

en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

[ctx: @title]
en: Article List
hu: Hírek

en: Delete after:
hu: Törlés ennyi idő után:

en: Never
hu: Soha

en: Articles
hu: Cikkek

en: Days
hu: nap után

en: Weeks
hu: hét után

en: Months
hu: hónap után

en: Article
hu: Cikk

en: Font size:
hu: Betűméret:

en: Use system default
hu: Rendszer alapértelmezése
