alligator - en to eo translation catalogue (73 entries)

en: Default
eo: Defaŭlte

en: Default Feed Group
eo: Defaŭlta Feed Group

en: Invalid XML
eo: Nevalida XML

en: No parser accepted the XML
eo: Neniu analizilo akceptis la XML

en: Error while parsing feed
eo: Eraro dum analizado de feed

en: Alligator
eo: Aligatoro

en: © 2020-2024 KDE Community
eo: © 2020-2024 KDE-Komunumo

en: Adds a new feed to database.
eo: Aldonas novan fonton al datumbazo.

en: Add Feed
eo: Aldoni Feed

en: Mark entries as read
eo: Marki enskribojn kiel legitajn

[ctx: @action:button]
en: Add Feed
eo: Aldoni Fluon

[ctx: @action:button]
en: Cancel
eo: Nuligi

en: All Feeds
eo: Ĉiuj Fluoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Manage Feeds
eo: Administri Fluojn

en: About
eo: Pri

en: Edit Feed
eo: Redakti Fluon

en: Display Name:
eo: Montra Nomo:

en: Group:
eo: Grupo:

[ctx: by <author(s)>]
en: by
eo: de

en: Refresh
eo: Refreŝigi

en: Details
eo: Detaloj

en: Expand sidebar
eo: Pligrandigi flankbreton

en: Collapse sidebar
eo: Maletendi flankbreton

en: All Entries
eo: Ĉiuj Enskriboj

en: Error
eo: Eraro

en: Error (%1): %2
eo: Eraro (%1): %2

en: No unread entries available
eo: Neniuj nelegitaj enskriboj haveblaj

en: No entries available
eo: Neniuj enskriboj haveblaj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Unread
eo: Nelegita

en: Open in Browser
eo: Malfermi en Retumilo

[ctx: <Feed Name> - Details]
en: %1 - Details
eo: %1 - Detaloj

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
eo: de %1

en: Subscribed since: %1
eo: Abonita ekde: %1

en: last updated: %1
eo: lasta ĝisdatigo: %1

en: %1 posts, %2 unread
eo: %1 afiŝoj, %2 nelegitaj

en: Feed Group
eo: Nutra Grupo

en: Name:
eo: Nomo:

en: Description:
eo: Priskribo:

en: %1 unread entry | %1 unread entries
eo[0]: %1 nelegita eniro
eo[1]: %1 nelegitaj eniroj

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Delete this Feed
eo: Forigi ĉi tiun Fluon

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Edit this Feed
eo: Redakti ĉi tiun Fluon

[ctx: 'Feeds' as in 'RSS Feeds']
en: Manage Feeds
eo: Administri Fluojn

en: Refresh All Feeds
eo: Refreŝigi Ĉiujn Fluojn

en: Add Feed…
eo: Aldoni Fluon…

[ctx: @title]
en: Add Feed
eo: Aldoni Fluon

en: Manage Feed Groups
eo: Administri Flu-Grupojn

en: Import Feeds…
eo: Importi Fluojn…

en: Export Feeds…
eo: Eksporti Fluojn…

en: No feeds added yet
eo: Neniuj fontoj ankoraŭ aldonitaj

en: Import Feeds
eo: Importi Fluojn

en: All Files (*)
eo: Ĉiuj dosieroj (*)

en: XML Files (*.xml)
eo: XML-dosieroj (*.xml)

en: OPML Files (*.opml)
eo: OPML-dosieroj (*.opml)

en: Export Feeds
eo: Eksporti Fluojn

en: All Files
eo: Ĉiuj dosieroj

en: Groups
eo: Grupoj

en: Add Group…
eo: Aldoni grupon…

en: Remove
eo: Forigi

en: Set as Default
eo: Agordi kiel Defaŭltan

en: No groups created yet
eo: Neniuj grupoj ankoraŭ kreitaj

en: Add Group
eo: Aldoni Grupon

[ctx: @title]
en: Article List
eo: Listo de Artikoloj

en: Delete after:
eo: Forigi post:

en: Never
eo: Neniam

en: Articles
eo: Artikoloj

en: Days
eo: Tagoj

en: Weeks
eo: Semajnoj

en: Months
eo: Monatoj

en: Article
eo: Artikolo

en: Font size:
eo: Grando de tiparo:

en: Use system default
eo: Uzi sisteman defaŭlton
