katepart4 - en to tg translation catalogue (64 entries)

[ctx: Language|]
en: Alerts
tg: Огоҳиҳо

[ctx: Language|]
en: Apache Configuration
tg: Танзимоти Apache

[ctx: Language|]
en: AppArmor Security Profile
tg: Профили амнияти AppArmor

[ctx: Language|]
en: Common Intermediate Language (CIL)
tg: Забони ёридиҳандаи умумӣ (CIL)

[ctx: Language|]
en: Debian Control
tg: Идоракунии Debian

[ctx: Language|]
en: Diff
tg: Фарқият

[ctx: Language|]
en: Django HTML Template
tg: Қолибҳои Django HTML

[ctx: Language|]
en: Email
tg: Почтаи электронӣ

[ctx: Language|]
en: Fortran (Fixed Format)
tg: Fortran (Формати муқарраршуда)

[ctx: Language|]
en: Fortran (Free Format)
tg: Fortran (Формати мустақилона)

[ctx: Language|]
en: Git Ignore
tg: Git-и радкунӣ

[ctx: Language|]
en: Git Rebase
tg: Git-и асосгузор

[ctx: Language|]
en: KDev-PG[-Qt] Grammar
tg: Дастурдиҳии KDev-PG[-Qt]

[ctx: Language|]
en: Hunspell Affix File
tg: Файли аффикси Hunspell

[ctx: Language|]
en: Hunspell Thesaurus File
tg: Файли донишномаи Hunspell

[ctx: Language|]
en: Hunspell Dictionary File
tg: Файли луғати Hunspell

[ctx: Language|]
en: Quake Script
tg: Нақши Quake

[ctx: Language|]
en: INI Files
tg: Файлҳои INI

[ctx: Language|]
en: GNU Linker Script
tg: Нақши пайванди GNU

[ctx: Language|]
en: mergetag text
tg: матни mergetag

[ctx: Language|]
en: Modula-2 (ISO only)
tg: Modula-2 (танҳо ISO)

[ctx: Language|]
en: Modula-2 (PIM only)
tg: Modula-2 (танҳо PIM)

[ctx: Language|]
en: Modula-2 (R10 only)
tg: Modula-2 (танҳо R10)

[ctx: Language|]
en: Music Publisher
tg: Ношири мусиқӣ

[ctx: Language|]
en: progress
tg: пешравӣ

[ctx: Language|]
en: QDoc Configuration
tg: Танзимоти QDoc

[ctx: Language|]
en: R documentation
tg: Ҳуҷҷатҳои R

[ctx: Language|]
en: Rich Text Format
tg: Формати матни ғанӣ

[ctx: Language|]
en: R Script
tg: Нақши R

[ctx: Language|]
en: SELinux CIL Policy
tg: Сиёсати SELinux CIL

[ctx: Language|]
en: SELinux File Contexts
tg: Муҳтавои файли SELinux

[ctx: Language|]
en: SELinux Policy
tg: Сиёсати SELinux

[ctx: Language|]
en: Varnish Test Case language
tg: Забони мавриди санҷишии Varnish

[ctx: Language|]
en: Varnish Configuration Language
tg: Забони танзимоти Varnish

[ctx: Language|]
en: Wayland Trace
tg: Пайгирии Wayland

[ctx: Language|]
en: WINE Config
tg: Танзимоти WINE

[ctx: Language|]
en: Wesnoth Markup Language
tg: Забони қайдҳои Wesnoth

[ctx: Language|]
en: XML (Debug)
tg: XML (Ислоҳи хатоҳо)

[ctx: Language|]
en: Xonotic Script
tg: Нақши Xonotic

[ctx: Language|]
en: x.org Configuration
tg: Танзимоти x.org

[ctx: Language Section|]
en: Scripts
tg: Нақшҳо

[ctx: Language Section|]
en: Sources
tg: Манбаъҳо

[ctx: Language Section|]
en: Other
tg: Дигар

[ctx: Language Section|]
en: Hardware
tg: Сахтафзор

[ctx: Language Section|]
en: Scientific
tg: Илмӣ

[ctx: Language Section|]
en: Configuration
tg: Танзимот

[ctx: Language Section|]
en: Markup
tg: Қайдҳо

[ctx: Language Section|]
en: Database
tg: Пойгоҳи иттилоотӣ

[ctx: Theme|]
en: Breeze Dark
tg: Насими торик

[ctx: Theme|]
en: Printing
tg: Чопкунӣ

[ctx: Theme|]
en: Solarized Dark
tg: Офтобзори торик

[ctx: Theme|]
en: Solarized Light
tg: Офтобзори рафшан

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: source
tg: манбаъ

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: List all available syntax definitions.
tg: Рӯйхати ҳамаи таърифҳои наҳви дастрас.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: List all available themes.
tg: Рӯйхати ҳамаи мавзӯъҳои дастрас.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Download new/updated syntax definitions.
tg: Боргирӣ кардани таърифҳои наҳви навшуда/нав.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: File to write HTML output to (default: stdout).
tg: Файл барои навиштани барориши HTML (стандартӣ: stdout).

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: output
tg: барориш

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Highlight using this syntax definition (default: auto-detect based on input file).
tg: Ҷудокунӣ ба воситаи ин таърифи наҳв (стандартӣ: муайянкунии худкор дар асоси файли вурудӣ).

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: syntax
tg: наҳв

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Color theme to use for highlighting.
tg: Мавзӯи рангин барои истифода ҳангоми ҷудокунӣ.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: theme
tg: мавзӯъ

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: title
tg: унвон

[ctx: QObject|]
en: All syntax definitions are up-to-date.
tg: Ҳамаи таърифҳои наҳв нав карда шудаанд.
