katepart4 - en to pa translation catalogue (55 entries)

[ctx: Language|]
en: Apache Configuration
pa: Apache ਸੰਰਚਨਾ

[ctx: Language|]
en: AppArmor Security Profile
pa: AppArmor ਸੁਰੱਖਿਆ ਪਰੋਫਾਇਲ

[ctx: Language|]
en: Clipper
pa: ਕਲਿੱਪਰ

[ctx: Language|]
en: Crystal
pa: ਕ੍ਰਿਸਟਲ

[ctx: Language|]
en: Debian Changelog
pa: ਡੇਬੀਅਨ Changelog

[ctx: Language|]
en: Debian Control
pa: ਡੇਬੀਅਨ ਕੰਟਰੋਲ

[ctx: Language|]
en: MS-DOS Batch
pa: MS-DOS ਬੈਂਚ

[ctx: Language|]
en: Email
pa: ਈਮੇਲ

[ctx: Language|]
en: GDB Backtrace
pa: GDB ਬੈਕਟਰੇਸ

[ctx: Language|]
en: GNU Gettext
pa: ਗਨੂ Gettext

[ctx: Language|]
en: Go
pa: ਗੋ

[ctx: Language|]
en: INI Files
pa: INI ਫਾਇਲਾਂ

[ctx: Language|]
en: Jira
pa: ਜ਼ੀਰਾ

[ctx: Language|]
en: Klipper Config
pa: ਕਲਿੱਪਰ ਸੰਰਚਨਾ

[ctx: Language|]
en: Log File (advanced)
pa: ਲਾਗ ਫਾਇਲ (ਤਕਨੀਕੀ)

[ctx: Language|]
en: Log File (simplified)
pa: ਲਾਗ ਫਾਇਲ (ਸਰਲ)

[ctx: Language|]
en: Pango
pa: ਪੈਂਗੋ

[ctx: Language|]
en: Pascal
pa: ਪਾਸਕਲ

[ctx: Language|]
en: Perl
pa: ਪਰਲ

[ctx: Language|]
en: Python
pa: ਪਾਈਥਨ

[ctx: Language|]
en: Ruby/Rails/RHTML
pa: ਰੂਬੀ/ਰੇਲਜ਼/RHTML

[ctx: Language|]
en: Robot
pa: ਰੋਬੋਟ

[ctx: Language|]
en: Rich Text Format
pa: ਰਿਚ ਟੈਕਸਟ ਫਾਰਮੈਟ

[ctx: Language|]
en: Ruby
pa: ਰੂਬੀ

[ctx: Language|]
en: Rust
pa: ਰਸਟ

[ctx: Language|]
en: R Script
pa: R ਸਕ੍ਰਿਪਟ

[ctx: Language|]
en: SELinux File Contexts
pa: SELinux ਫਾਇਲ ਕਨਟੈਕਸਟ

[ctx: Language|]
en: SELinux Policy
pa: SELinux ਪਾਲਸੀ

[ctx: Language|]
en: Vera
pa: ਵੇਰਾ

[ctx: Language|]
en: Wayland Trace
pa: ਵੇਅਲੈਂਡ ਟਰੇਸ

[ctx: Language|]
en: WINE Config
pa: WINE ਸੰਰਚਨਾ

[ctx: Language|]
en: XML (Debug)
pa: XML (ਡੀਬੱਗ)

[ctx: Language|]
en: x.org Configuration
pa: x.org ਸੰਰਚਨਾ

[ctx: Language Section|]
en: Scripts
pa: ਸਕ੍ਰਿਪਟਾਂ

[ctx: Language Section|]
en: Sources
pa: ਸੋਰਸ

[ctx: Language Section|]
en: Other
pa: ਹੋਰ

[ctx: Language Section|]
en: Hardware
pa: ਹਾਰਡਵੇਅਰ

[ctx: Language Section|]
en: Scientific
pa: ਵਿਗਿਆਨਿਕ

[ctx: Language Section|]
en: Configuration
pa: ਸੰਰਚਨਾ

[ctx: Language Section|]
en: Markup
pa: ਮਾਰਕਅੱਪ

[ctx: Language Section|]
en: Assembler
pa: ਅਸੈਲਬਲਰ

[ctx: Language Section|]
en: Database
pa: ਡਾਟਾਬੇਸ

[ctx: Theme|]
en: Breeze Dark
pa: ਬਰੀਜ਼ ਗੂੜ੍ਹਾ

[ctx: Theme|]
en: Breeze Light
pa: ਬਰੀਜ਼ ਹਲਕਾ

[ctx: Theme|]
en: Falcon
pa: ਫਾਲਕਨ

[ctx: Theme|]
en: Printing
pa: ਪਰਿੰਟਿੰਗ

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: source
pa: ਸੋਰਸ

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: List all available themes.
pa: ਸਭ ਮੌਜੂਦ ਥੀਮਾਂ ਦੀ ਸੂਚੀ।

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: output
pa: ਆਉਟਪੁੱਟ

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: syntax
pa: ਸੰਟੈਕਸ

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: theme
pa: ਥੀਮ

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: format
pa: ਫਾਰਮੈਟ

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: type
pa: ਕਿਸਮ

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: title
pa: ਟਾਈਟਲ

[ctx: Language|]
en: None
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ
