krunner_powerdevil - en to wa translation catalogue (11 entries)

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: suspend
wa: mete doirmi

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: to ram
wa: sol ram

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: sleep
wa: doirmi

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: hibernate
wa: fordoirmi

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: to disk
wa: sol plake

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: dim screen
wa: baxhî l' loumire del waitroûle

en: Suspends the system to RAM
wa: Mete doirmi l' sistinme sol RAM

en: Suspends the system to disk
wa: Met fordoirmi l' sistinme sol plake

en: Dim screen totally
wa: Baxhî ttafwaitmint l' loumire del waitroûle

en: Dim screen by half
wa: Baxhî al mitan l' loumire del waitroûle

en: Suspend to RAM
wa: Mete doirmi sol RAM
